(TELESET) özel koleksiyonuyla evleri yeniliyor!

Her yıl hazırladığı özel koleksiyonuyla ürün gamını yenileyen Teleset, kendine özgü, zamanın ötesinde mobilya tasarımlarını evlere getiriyor.

Elli yılı aşkın süredir evlerin yaşam kalitesini artıran mobilyalarıyla, şık dekorasyon önerileri sunan Teleset, klişelerin dışında tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Modern ve minimal çizgileriyle öne çıkan marka, mobilya kişiye özel olmalı bakış açısıyla her evi sahibinin zevklerine uygun bir yaşam alanına çeviriyor.

Ahşabın sanata dönüştüğü, modern mobilyacılığın en güzel örneklerini yansıtan tasarımlar oturma odaları, yatak odaları, genç odaları, yemek odaları, TV üniteleri ve köşe takımları gibi ürün gruplarıyla evlere şıklık ve zarafet katıyor. Türkiye’nin çeşitli illerindeki nitelikli bayi ağıyla, dünya mobilya trendlerini Türk tüketicisiyle buluşturan Teleset, ergonomik ve kaliteli ürünleriyle hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atıyor. Modern hayatın mobilya ihtiyaçlarını karşılayan ürünleriyle fonksiyonel yaşam alanları sunuyor.

Müşteri memnuniyeti ve satış sonrası destek konuları üzerinde hassasiyetle duran Teleset, uygun fiyat avantajlarının yanı sıra tüm Türkiye’de özel servis anlaşmalarıyla hizmet veriyor.