(Loda Mobilya) ile yaşam alanları genişliyor…

Modern mobilya tasarımlarıyla yaşam alanlarını zenginleştiren Loda Mobilya, Pavon Köşe Koltuk Takımı’yla minimalist tarzı evine yansıtmak isteyen kullanıcılara hitap ediyor. Daha ferah ve geniş bir görünüme imkan veren Pavon koltuklar, köşeli formu sayesinde özellikle loft tipi dairelerde tercih edilebilir.

Ceviz kaplama kitaplıklı modüle sahip Pavon Koltuk’un yan kısımları sehpa görevi üstlenirken aynı zamanda aksesuarlarınızı da rahatlıkla sergileyebileceğiniz bölmeleri de barındırıyor. Pastel renkleriyle evinizde bu sonbahar dingin ve huzurlu bir ambiyans yaratacak Pavon köşe koltuk, ayaklarınızı uzatıp dinlenme imkanı sunarken yumuşak sırt minderleriyle de konuklarınızı daha rahat ağırlamanızı sağlıyor.Yaşam alanlarına dinamizm kazandırmak ve enerjisini yansıtmak isteyenlerin tercihi Pavon köşeli koltuk takımı, Loda Mobilya kalitesiyle kullanıcılarına ulaşıyor.


Loda Mobilya Hakkında: 

Bir Tech Design Mobilya iştiraki olan Loda, 2000 yılından bu yana, ileri teknolojiyi ve insan emeğini birleştirerek ürettiği mobilyalarla sektörde kendine has bir yer edinen, ürün portföyü, tasarım çizgisi, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin nitelikli mobilya üreticileri arasında buluyor. 

İstanbul’da; Modoko, Masko ve Bostancı’da showroomları bulunan Loda Mobilya’nın Mart 2016’da Bursa Nilüfer mağazası açıldı. Yurt dışında Azerbaycan Bakü’de de bir showroomu bulunan markanın yıl sonuna kadar 5 yeni mağaza daha açma hedefi bulunuyor. Loda, dünyada oluşan tasarım çizgilerini takip ederek ürettiği yatak odaları, yemek odaları, TV üniteleri, koltuk grupları ve mobilya aksesuarları ile “Konsept Mobilya” anlayışına bir örnek oluşturuyor.

Detaylı bilgi için: www.loda.com.tr