(Ashley Furniture), YENİ KAMPANYASI ile Hem Çocukları Hem Aileleri Sevindiriyor!

Mobilya ve ev dekorasyonunda trend yaratan Ashley Furniture; okul sezonu başlarken çocuklarını sevindirmek isteyen ailelere özel indirim kampanyası başlatıyor.

Ashley Furniture, uzun bir tatil döneminin ardından okullara dönmeye hazırlanan çocukların daha ferah bir ortamda ders çalışabilmeleri için farklı renk seçenekleri ile eğlenceli tasarımların yer aldığı çocuk ve genç odalarında özel fiyatlar sunuyor. Çocukların gelişimine, fiziksel ve ruhsal özelliklerine göre tasarlanan ürünler, yeni ders yılında hem anne babaların hem de çocukların yüzünü güldürecek detaylara sahip.

Eğitim-öğretim dönemi başlarken çocuklarının odasını yenilemek isteyen ebeveynler keyifli, ferah, kullanışlı ve kaliteli ürünlerden, indirimli fiyatlarla yararlanma imkanını buluyorlar. Çocuk odalarının daha eğlenceli ve ferah olmasını sağlayan ürünler, tasarımcılar tarafından özenle oluşturuluyor ve ders çalışmayı daha keyifli hale getiren bir ortam yaratıyor.

Ders sonrası oyun alanı ve kaliteli uykuya katkı sağlayan tasarımlar

Vaktinin büyük çoğunluğunu odalarında geçiren çocuk ve gençlerin, yaşam alanlarında küçük dekoratif ürünleri de bulabileceğiniz Ashley Furniture oda takımları, sakin, konforlu ve huzurlu detaylarıyla çocukların uyku kalitelerine de katkıda bulunuyor. Dekora ve çocuklarınızın isteğine göre yapılan değişiklikler de evlerinize renk katıyor.

Ev Detoksu kampanyası ile birleşiyor

Ev detoksu kampanyası ile evlerini yenileyen ve daha sağlıklı, konforlu yaşam alanları yaratmak isteyenler, çocuklarının odalarını da bu kampanya ile yenileme imkanına kavuşuyor. Özel ahşap kaplama malzemeler, yatak altlarında depo olarak kullanılabilecek saklama alanlarının da bulunduğu tasarımlar, çocuk ve genç odalarını da detoksluyor. Dekora ve çocukların isteğine göre yapılan küçük değişiklikler, her odaya uygun olabilecek alternatif mobilyalar ve yüzde %60‘a varan indirimlerle Ashley Furniture mağazaları farklı seçeneklerle hem ailelerin hem de miniklerin yüzlerini güldürüyor.