(thyssenkrupp Asansör)’den TİCARİ ALANLARA ÖZEL Yürüyen Merdiven Sistemi…

thyssenkrupp Asansör, AVM, otel ve ofis gibi alanlar için özel olarak geliştirilen ticari yürüyen merdiven sistemi Velino Classic’i Türkiye pazarına sundu. Binaların kalitesini ve güvenilirliğini artıran bir yürüyen merdiven sistemi seçmeyi kolaylaştıran Velino Classic, zengin tasarım seçeneklerini enerji tasarrufu ve güvenlik özellikleri ile bir araya getiriyor.

Alanında dünyanın en büyük şirketleri arasında bulunan thyssenkrupp Asansör, AVM, otel ve ofis gibi alanlar için özel olarak üretilen ticari yürüyen merdiven sistemi Velino Classic’i Türkiye pazarına sundu. thyssenkrupp Asansör’ün tüm gelişmiş yürüyen merdiven çözümlerinin temelini oluşturan başarılı teknoloji platformu üzerine geliştirilen Velino Classic, binaların kalitesini ve güvenilirliğini artıran bir sistem seçmeyi daha kolay hale getiriyor.

Çeşitli düşük enerji seçenekleri ile birlikte gelen Velino Classic, yeşil bina ve enerji verimliliği gibi başlıklarda da kullanıcılara beklentilerinden fazlasını sunuyor. Çözüm, klasik ışıklandırma çözümlerine göre yüzde 90 daha az enerji kullanan ve dört kat daha uzun süre dayanan LED ışıklandırma, düşük voltaj ile çalışarak enerji tüketimini azaltan emniyet devresi gibi seçeneklere sahip bulunuyor.

Zengin tasarım seçenekleri

Dayanıklılığı sürüş konforu, güven ve emniyet faktörleri ile buluşturan Velino Classic, her türlü mimari düzenlemeyle bütünleşen tasarımları ile günümüzün modern binalarının özenle oluşturulan şıklıklarının tamamlayıcısı oluyor. Alüminyum basamak seçeneklerini mavi ve kırmızı gibi opsiyonel renklerdeki el bantları ve ışıklandırma seçenekleri ile destekleyen çözüm, zengin bir tasarım seçeneği yelpazesi sunuyor.

Minimum teslim süresi

thyssenkrupp Asansör’ün entegre tedarik zinciri ve otomatik üretim süreci, Velino Classic’in teslim süresinin minimumda tutulmasını sağlıyor. Bu sayede, tasarım üzerinde yapılan son dakika değişiklikleri bile, kullanıcıların bütçelerini ya da inşaat programlarını en az etkileyecek şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Velino Classic, uluslararası yürüyen merdiven standartları ile uyumlu bir dizi emniyet özelliğini ve sensörünü içeriyor. Standart özellikler arasında bulunan kaymaz tarak ve zemin plakaları, tırmanmayı engelleyici aygıt, basamak zinciri gerilim düğmesi, basamak eğimi ve eksik basamak monitörleri, el bandı giriş koruması ve etek fırçası gibi emniyet özellikleri, thyssenkrupp Asansör’ün güvenliğe verdiği önemi gösteriyor.


thyssenkrupp Asansör Hakkında:

thyssenkrupp Asansör, grubun yolcu taşımacılığı sistemlerindeki global aktivitelerini bir araya getirmektedir. thyssenkrupp Asansör, 2014/2015 mali yılındaki 7,2 milyar Euro’luk satışları ve 150 ülkedeki müşterileri ile dünyanın önde gelen asansör şirketleri arasında yer almaktadır. 50 bini aşkın çalışanı bulunan şirket, müşterilerinin taleplerini karşılamak üzere “akıllı” ve yenilikçi ürünler sunmaktadır. Ürün portföyünde yolcu ve yük asansörleri, yürüyen merdiven ve bantlar, yolcu biniş köprüleri, merdiven ve platform lift’lerinin yanı sıra tüm ürünlerin isteğe göre özelleştirilebildiği servis çözümleri yer almaktadır. Tüm dünyada 900’den fazla noktada hizmet sunan şirket, bu sayede hem satış hem de satış sonrası hizmetler kapsamında müşterilerine her zaman yakın olmayı garanti etmektedir.