Sıcak sulu ve elektrikli sistemler için (Zehnder) NOBIS RADYATÖR

Avrupa’nın ilk çelik radyatör üreticisi olan Zehnder’in banyolarda modern ve farklı bir esinti yaratan radyatörü Nobis, yüksek kalitede kromajlı olan ve geniş aralıklara sahip boruları ile işlevselliği ve estetiği tek bir noktada buluşturuyor.

Fark yaratan tasarımı ile klasik banyolarla da son derece çekici bir uyum yakalayan Zehnder Nobis, yüksek kalitede krom kaplama olan boruları ile şıklığını her an yansıtıyor. Borularının arasındaki geniş mesafe ile kullanıcılarına kolaylık sağlayan ve bu sayede havluları rahatça asabilme imkanı sunan Nobis, korozyon direnci yüksek malzeme sayesinde de açık sistemler için son derece uygun bir hale geliyor.

Zehnder2Zehnder Nobis radyatör, “tak kullan” özelliği sayesinde de kolay ve hızlı kurulum imkanı sağlıyor. Kullanıcı dostu yapısı ile şıklığından ödün vermeden işlevselliğini en üst noktaya çıkan Nobis, farkı ve estetiği en pratik şekilde yaşamak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Zehnder3Son kullanıcıların ve yapı profesyonellerinin her zaman ilk tercihleri arasında yer alan Zehnder Nobis, sıcak sulu işletmelerde de büyük avantaj sağlıyor ve mükemmel özellikleri ile ön plana çıkıyor. Nobis, 50 mm orta bağlantı sayesinde esnek montaj imkanı sağlarken, opsiyonel olarak sunulan görsel uyumlu özel tasarım vanası ile de şıklığından hiçbir şekilde ödün vermiyor.

Zehnder4Sıcak sulu işletmelerin yanı sıra elektrikli işletmelerde de farkını konuşturan Zehnder Nobis; üç kademede seçilebilir sıcaklığı sayesinde ihtiyaca göre kontrol edilip ayarlanabiliyor. Zamanlayıcı fonksiyonu sayesinde de ihtiyaca uygun işletim sunarken, kuru işletim koruması radyatörü aşırı ısınmadan koruyarak oluşabilecek zararları engelliyor.