NŞEHİR projesinin ikinci etabında TESLİMLER başladı!

Özyurtlar İnşaat 2014 yılında Esenyurt’ta yükselmeye başlayan Nşehir projesinin ikinci etabını da bitirerek hak sahiplerine teslim etmeye başladı. İkinci etapta; 510 konut ve 115 ticari ünite yer alıyor. Konutlar 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor. Özellikle büyük ilgi gören 2+1 daireler 82 metrekare ve 112 metrekare olmak üzere iki farklı tipte inşa edildi.

Son yıllarda Özyurtlar markası ve projeleriyle ön plana çıkan Esenyurt büyük bir değişim gösteriyor. Markalı konut projelerinin üstü haline gelen ilçede birbiri ardına yatırımlar yapılıyor. Gelişen altyapısı, merkezi konumu, hava alanına ve toplu ulaşıma yakınlığı Esenyurt’un önemini daha da artırıyor. Bu nedenle Esenyurt’ta hayata geçen konutlar büyük ilgi görürken alıcısına da her dönem kazandırıyor.

“Yatırımcının yüzü gülüyor”

Temmuz ayı itibariyle teslime başlanan Nşehir projesinin ikinci etabının da tamamlanarak sahiplerine teslim etmenin haklı mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, yaptıkları tüm projeleriyle yatırımcılarının yüzünü güldürdüklerini belirtti. Özyurt, Nşehir projesinde de yatırımcılarının yüzde 100 kâr elde ederek konutlarının değer kazanan bir yapıya sahip olduğunu sözlerine ekledi.

Esenyurt’ta inşa ettikleri konutların çok kısa sürede değer kazanarak, yatırımcısı açısından büyük avantaj sağladığına dikkat çeken Özyurt, “Özyurtlar İnşaat’ın yaptığı tüm projeler yatırımcısına kazandırıyor” dedi.

Nşehir projesinin büyük talep görmesiyle ikinci etabın çalışmalarına başladıklarını söyleyen Özyurt, özellikle bu projede 2+1 dairelerin büyük ilgi gördüğünü bildirdi. İkinci etabı da yatırımcısına teslim etmeye başladıklarını açıklayan Özyurt, anahtar teslimlerin çok kısa sürede tamamlanacağını ifade etti.

Nsehir3 Genel2+1 dairelere yoğun ilgi

İstanbul’un en hızlı prim yapan lokasyonu Esenyurt’ta inşa edilen proje hem yatırım hem de oturum amaçlı konut arayanlara büyük fırsat sunuyor. Özyurt, “Uygun fiyatı, kalitesi ve merkezi lokasyonu sayesinde ikinci etabın satışları çok kısa sürede tamamlandı” diye konuştu.

Projenin ticari alanları hakkında da bilgi veren Tamer Özyurt, sözlerine şöyle devam etti: “Nşehir’de büyüklüğü 58 metrekare ile bin 32 metrekare arasında değişen 115 adet ticari alan var. Kendi işinin sahibi olmak ya da ileriye dönük yatırım yapmak isteyenler için dükkanlarımızı satın alanlar, tahmin ettikleri gibi yanılmayıp, büyük kâr ettiler.”

Atatürk Havalimanı’na 18 dakika uzaklıkta

Nşehir’de yüzme havuzunun yanı sıra çocuk oyun alanları, basketbol sahası, futbol sahası, özel yürüyüş parkuru, oturma alanları ve içinde spor kulübünün yer aldığı sosyal tesis bulunuyor. Merkezi konumuyla da dikkat çeken Nşehir, Atatürk Havalimanı’na 18 dakika, Avrupa’nın en büyük alışveriş merkezi olan Marmara Park’a altı dakika ve Esenyurt Devlet Hastanesi’ne ise iki dakika uzaklıkta yer alıyor.

Detayli bilgi için: www.ozyurtlar.com