Seramiği evinizin her köşesine taşıyın!

Little Wood

Seramik karoların yalnızca banyo ve mutfaklarda kullanılan, tek renkte, 10×10 cm ebatında kareler olarak görüldüğü zamanlar geçmişte kaldı. Mimaride ve iç dekorasyonda oluşan minimalist akımlar, karo endüstrisi tarafından da benimsendi. Bugün, her mekâna uyumlu seçenekler sunan seramik karolar; dış cepheden bahçeye, balkondan havuza, yatak odasından oturma odasına, salon zemininden antreye kadar çeşitli yaşam alanlarında kullanılır hale geldi. Yurtbay Seramik, seramiği evinin her köşesine taşımak isteyenler için yeni sezon önerileri sunuyor.

Little Wood Serisi, mekanların havasını değiştiriyor, parkenin sıcaklığını, seramiğin sağlamlığıyla yansıtıyor. Özel bakım gerektirmeyen, temizlenmesi kolay, doğayla dost Little Wood, dilediğiniz her mekanı ahşabın doğal dokusuyla süslüyor, doğanın huzuruna evlerde yer açıyor.

Lapis
Lapis

Mermerin zarafetini, en gerçekçi dokularla, estetik formlarla birleştiren Lapis Serisi. Yer ve duvar takımı olarak hazırlanan seri, 30×60 cm ebatı, krem ve kahverengiyle duvarda, 40×40 cm ebatı, kahverengi olarak da zeminde kullanılıyor.

Rose
Rose

Rose üç boyutlu, zarif, beyaz çiçek figürleriyle, tasarımda klasik çizgiden yana olanlar için ideal bir seçenek sunuyor. Kullanım alanı duvar olan Rose, 25×65 cm ebatıyla, 24,5×10,5 cm bordürüyle yeşilin en pastel rengini banyolara taşıyor.