HİTİT HOMEOFİS Eylül’de tamamlanıyor!

Keleşoğlu ve Boyut Global Architects&Consulting’in çözüm ortaklığıyla Eskişehir’de yapımına başlanan Hitit Homeofis projesinin Eylül’de tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği açıklandı.

Boyut Global ortaklarından K. Tunga Çağlayan, Keleşoğlu’nun inşaat sektöründeki 35 yıllık birikim ve deneyimine Boyut Global’in 20 yıllık aktif tecrübesini ekleyerek, Eskişehir’deki prestij projelerine Hitit Homeofis’le başladığını söyledi.

Çağlayan, Keleşoğlu Yönetim Kurulu Üyesi Hicabi Keleş ile birlikte iki mimar olarak üniversite zamanlarından bu yana süregelen dostluklarını profesyonel hayatta da, çözüm ortaklıklarıyla perçinlemeye devam edeceklerini kaydederek, “Eskişehir gelişen bir kent olarak, son dönemde büyük yatırımcıların dikkatini çekerek yoğun yatırım almaya başladı ve inşaat sektöründe parladı. Bu gelişme Keleşoğlu’nu Eskişehir’e çeken en büyük sebeplerden birkaçı olarak sayılabilir” dedi.

Büyük metrekareli 1+1 ve 2+1 50 adet daire ve 9 adet mağazadan oluşan projenin konum avantajına da değinen Çağlayan, “Projede tüm daire ve ortak alanlar, titizlikle şiirsel bir yapıda, konfor odaklı, akıllı ev sistemiyle tasarlandı. Sosyal imkanlarıyla, konforu ilke edinmiş farklı mimari yapısıyla, trafik rahatlığı, açık­ kapalı otopark ve konumu ile benzerlerinden farklılaşan yapımızın, Fabrikalar Bölgesi’nin en talep edilen projesi olduğunu gördük. Yaşam alanları ve dairelerimizin dışında mağazalarımızın, yerli ve yabancı yatırımcılarca tercih edilme sebebi, Keleşoğlu markasının yanısıra, açık kullanım alanlarımız. Bölgenin hem konut hem iş merkezi olarak geliştiğini düşünürsek, bu lokasyonda hizmet verecek ulusal ve uluslar arası markalar, hem kapalı hem açık alanı olan mekan arayışında. Mağaza katımızda bulunan, 248­-364 metrekarelik kapalı ve 370­-200 metrekarelik açık teras alanı bulunan iki mağazamız, Eskişehir’e giriş yapmak isteyen ve halen bulunan birçok yatırımcının dikkatini çekerek talep görüyor, bize ulaşmasını sağlıyor.” diye konuştu.

Çağlayan, Projeyi Eylül 2016’da sahiplerine teslim edeceklerini açıkladı.

Haber: Zafer ÖZER