(Uniqka)’dan SADE ve ŞIK Bir Tasarım: Alejandro Sehpa

Fark yaratan malzemesi ile ön plana çıkan, modernist stile sahip, Alejandro sehpa, tasarımı, dokusu ve tarzı ile beğeni kazanıyor.

Tasarımcı Kerem Ariş tarafından hayata geçirilen Uniqka; sanat ve zanaat ile beslenen yaklaşık yüzyıllık bir mirasın yansımalarını taşıyan tasarım ürünlerle dikkat çekiyor. Doğal malzemeyi yüksek kalite el işçiliği ile birleştiren ve odağına deriyi alarak tasarımlarının imzası haline getiren Uniqka, Alejandro Deri Sehpayı kullanıcılarının beğenisine sunuyor.1457438111_Uniqka_Alejandro_2250TL

Yaşam alanlarının, özgün ve kişiye özel olması gerektiğini savunan marka, tüm ürünlerini doğal malzemelerden ve tamamen el yapımı olarak üretiyor. Sade geometrik şekillerin bir araya gelmesiyle oluşan yalın ve şık bir görünüşe sahip olan Alejandro Deri Sehpa tasarım ürünü de, ofis ve evlerde farklı yaşam alanlarına renk katıyor.

Modern hayata uyumlu, minimal tasarımlarla şık bir uyum yakalamak isteyenlerin tercihi Alejandro sehpaları; Uniqka satış noktalarından temin edebilirsiniz.