(SAMET), İnovasyon Dünyası’nı İzmir’de Tanıttı!

Türkiye’nin lider mobilya aksesuar markası SAMET, “İnovasyon Dünyası”nı tanıtmak üzere ülke çapında tanıtım toplantılarına başladı. Ankara’da yapılan ilk buluşmanın ardından SAMET, yenilikçi ürünleri ile İzmir’deki kanal ortaklarının satış ekipleri ve iç mimarlar ile buluştu.

SAMET, kanal ortakları ve modüler mobilya üreticilerinden oluşan; markanın müşterileriyle arasındaki güçlü bağı kuran bayilerine ‘İnovasyon Dünyası’ kapsamında geliştirdiği yeni nesil ürünleri olan SMARTFLOW, ALPHA BOX Çekmece Sistemleri, yeni kalkar kapak sistemi ürünleri (D-Lite Lift, Mono & DuoLift) ve sürme kapak çözümlerini (SMT 75, SMT 100, SMT 500) tüm detaylarıyla tanıtıyor.

Kanal ortakları ve iç mimarlara yönelik düzenlenen tanıtım toplantıları Ankara’nın ardından İzmir’de gerçekleştirildi. İzmir’de yapılan etkinliğe İç Mimarlar Odası’nın değerli üyeleri de katıldı.

Üstün teknolojinin mükemmel tasarım ve inovasyonla buluştuğu, ince ve elegan yanak tasarımı ile benzersiz bir ürün olan “SMARTFLOW” Çekmece Sistemleri, yüksek kaliteli ray teknolojisi ve fonksiyonelliği ile öne çıkan “ALPHABOX” ve Kalkar Kapak Sistemleri’nde menteşe kullanılmayan teknolojisi ile önemli bir kolaylığa ve şık tasarıma sahip olan “D-LITE LIFT“in bayiler ve iç mimarlarla buluşacağı tanıtım toplantıları 24 Mayıs’ta İzmir’de gerçekleşen etkinliğin ardından 31 Mayıs’ta İstanbul’da yapılacak ve tüm Türkiye’yi kapsayacak şekilde devam edecek.1464680289_SAMET_Bayi_Tan__t__m_Turlar_____zmir


SAMET Hakkında

Türkiye’nin lider mobilya aksesuar markası SAMET A.Ş., 1973 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Çağın ihtiyaçlarına uygun teknolojik donanımla hayata geçirdiği 2400’ü aşkın ürün çeşidi ve 42 yıllık deneyimi ile mobilya aksesuar piyasasında öncülüğünü korumaktadır.

SAMET A.Ş., 32.000 m2‘si kapalı olmak üzere toplam 80.500 m²’lik bir alanda en son teknolojiyle donatılmış modern ve yüksek kapasiteli üretim tesislerinde 1.400 çalışana sahiptir. İnovasyon ve tasarıma önem veren SAMET A.Ş.’nin AR-GE bölümünde 130 çalışan bulunmaktadır. İç pazarda 500’ü aşkın aktif bayi, A.B.D., Rusya, Almanya, İngiltere, İtalya, İspanya, Ukrayna, Azerbaycan, Gürcistan, İran, Polonya, Romanya, Bulgaristan, Kazakistan, Slovenya ve Çin ağırlıklı olmak üzere beş kıtada 100’den fazla ülkeye gerçekleştirdiği ihracatıyla SAMET A.Ş., Türkiye’de ve dünyada mobilya aksesuarları sektörünün önde gelen markasıdır. Müşteri memnuniyetini esas alan ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek pazarı yönlendiren SAMET, sürekli daha iyiye ulaşma hedefi ve çevre bilinciyle, global pazarda sektörün en büyük oyuncuları arasında yer almaktadır.

Daha fazla bilgi için: www.samet.com.tr