(NEVPANEL), Yapı Fuarı’nda “Magnezyum Oksit ESASLI yapı ve YALITIM Panelleri”ni tanıttı!

NEVPANEL, Yapı Fuarı’nda “Magnezyum Oksit esaslı yapı ve yalıtım panelleri”ni tanıttı. MgO esaslı yapı ve yalıtım panelleri, yapılardaki tüm iç ve dış cephe yalıtım çözümleri için üretilmiştir. A1 sınıfı yanmaz Nevpanel ile oluşturulan duvar sistemleri 4 saate kadar sağladıkları yangın korumasının yanı sıra, ısı ve ses yalıtımı sağlar, su ve nemden etkilenmez, darbeye ve çevresel etkenlere karşı dayanıklıdır.

NevPanel yüksek eğilme mukavemeti, yüksek darbe ve basınç dayanım özellikleri ile talepkar projeler için nitelikli, ekonomik ve yeşil çözüm önerileri sunmaktadır. NevPanel dış cephelerde; duvar, ikincil cephe ve mantolama uygulamalarında, iç mekanlarda; bölme duvar, çatı altı kaplama, asma tavan ve yükseltilmiş zemin uygulamalarında, tüm ıslak hacimlerde, ayrıca çelik ve prefabrik yapılarda da kullanıma uygundur.

%100 organik bileşenlerden oluşan NevPanel, GreenGuard ile sertifikalandırılmış olan düşük emisyonlu yapısı ile ortamın hava kalitesini korur, küf ve bakteri oluşumuna izin vermeyen dokusu ile güvenli yaşam alanları sunar. Temiz üretim esaslarında minimum atık ve geri kazanım prensibi ile imal edildiğinden çevre dostudur. Ekolojik ürün niteliği ile sürdürülebilir yaşam alanları oluşturulmasına katkıda bulunur.