(GROHE) TIR’ı Türkiye’yi Dolaştı!

Sektördeki profesyoneller, karar vericiler ve müşteriler ile GROHE ürünlerini biraraya getiren GROHE TIR’ı, 6 – 30 Nisan arasında Bursa’dan başlayıp İstanbul’da biten Türkiye turunda 13 lokasyonu dolaştı.

Dünyanın en büyük sıhhı tesisat üreticilerinden biri olan GROHE, ürünlerini Türkiye’nin pek çok ilindeki müşterileri ile buluşturarak daha yakından incelemelerine ve bilgilenmelerine olanak verecek bir TIR Turu düzenledi. GROHE ürünleriyle donatılan TIR, 6 – 30 Nisan arasında Türkiye’yi dolaşıyorken 12 ilin merkezi noktalarında sektör profesyonelleri ve tüketicilerin ziyaretine açıldı.1461926345_tirgrohe

GROHE TIR’ı Türkiye turuna 6 Nisan’da Bursa’dan başlarken sırasıyla İzmir, Muğla, Denizli, Alanya, Konya, Nevşehir, Kayseri, Ankara, Samsun ve Eskişehir’i dolaştıktan sonra 26 Nisan’da İstanbul’a ulaştı. GROHE TIR’ı turunun son 4 gününde de İstanbul’un 4 farklı bölgesinde GROHE müşterileri ve tüketicilerinin ziyaretine açıldı.

GROHE TIR’ı sektör profesyonelleri ve tüketicilerle buluşurken birçok indirim kampanyasını da Türkiye’nin dörtbir yanına ulaştırıd. Farklı setler halinde sunulacak indirim kampanyaları kapsamında Eurosmart Lavabo Bataryası, New Tempesta Duş Seti ve Eurosmart Banyo Bataryası üçlüsü 599 TL’ye tüketici ile buluşurken, New Tempesta Duş Sistemi ve Grotherm 1000 Banyo Bataryası 1049 TL’ye tüketicilere sunuldu.


GROHE hakkında:

GROHE dünyanın önde gelen sıhhi tesisat donanımları sağlayıcısıdır. GROHE Group, global GROHE markası kalite, teknoloji ve tasarımın yanı sıra “Pure Freude an Wasser” felsefesini sunmayı amaçlayan sorumluluktan oluşan marka değerlerinden güç almaktadır.

GROHE’nin dünya çapında 6.000 civarında çalışanı bulunmaktadır. GROHE’nin Almanya’daki çalışan sayısı yaklaşık olarak 2.400’dür. GROHE, Almanya’daki üç üretim tesisinin yanı sıra, diğer pazarlarda da birçok tesise sahip. GROHE, banyo ve mutfak ürünleri portfolyosuyla, 2014 yılında 1,2 milyar Avro tutarında konsolide satış rakamına ulaşmıştır.

Ocak 2014’te LIXIL Group ve Japon Kalkınma Bankası tarafından satın alınan GROHE Group halen satışlarının yüzde 85’ini Almanya dışında gerçekleştirmektedir.

LIXIL Group, inşaat malzemeleri ve ev teçhizatları sektörlerinde küresel bir liderdir. Nisan 2015’ten tarihinden itibaren geçerli olmak üzere LIXIL Group’un global sıhhi tesisat ürünleri iş kolu yeni LIXIL Su Teknolojisi Grubu (LWTG) iş birimine entegre edilecektir. GROHE, LWTG içinde bağımsızlığını sürdürecektir.