(Atlas Halı) ile evlerde büyük NANO değişimi başlıyor!

Her marka eski halısını Atlas Halı bayilerine, satış noktalarına getirenler, dünya buluşu nano halıya avantajlı fiyatlarla sahip olarak ışık etkisiyle kendi kendini temizleyen bu mucizenin keyfine varıyor!

30 Haziran 2016 tarihine kadar sürecek olan değiştirme kampanyası boyunca Atlas Halı bayilerine, satış noktalarında 200290 ebatlarındaki eski halılar 200 TL, 160230 ebatlarındaki eski halılar ise 150 TL sayılıyor; Atlas Halı’nın yeni koleksiyonları dahil tüm koleksiyonlarındaki halılar arasından seçilen nano halı/halılar üstelik adrese teslim ediliyor!

Atlas Halı, başlattığı değiştirme kampanyası ile isteyen herkesi nano halıya terfi ettiriyor! Doğal minerallerle AB standartlarına uygun üretilen, ışık etkisiyle kendi kendini temizleyen nano halılara sahip olma fırsatı sunan değiştirme kampanyası; 30 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecek.

Adrese teslim!

Atlas Halı bayilerine, satış noktalarına 160230 ebatlarındaki eski halılarını 150 TL, 200290 ebatlarındaki eski halılarını ise 200 TL karşılığında teslim edenler; hepsi kendi kendini temizleme özelliği taşıyan, her zevk ve beğeniye hitap eden renk ve desenlerdeki nano halılar arasından evine en çok yakışacak halıyı seçebiliyor. Değiştirme kampanyasına katılanların nano halıları da, satın almayı yaptıkları bayi ya da satış noktası tarafından adreslerine teslim ediliyor.

Atlas nano halılar eşsiz özellikleriyle dikkat çekiyor!

  • Işığın (güneş ya da aydınlatma ışığı) etkisiyle kendi kendini temizleyebiliyor.
  • Sıvı iticilik özelliği sayesinde leke, kir barındırmıyor
  • Küf, bakteri, mayt ve mantar barındırmıyor.
  • Doğal iletkenlik özelliği ile vücuttaki statik elektriği alarak stresin azalmasına yardımcı oluyor.
  • Nano özellikleri ile halının rengi, deseni ilk günkü gibi kalıyor.