(Armada Groupe), YAPI VE MİMARLIK DÜNYASININ EN BÜYÜK BULUŞMASI Olan 2016 İstanbul Yapı Fuarı’na Katılıyor!

Yükseltilmiş döşeme ayakları, yeşil çatılar, ahşap ve taş kaplama malzemeleri gibi mimari uygulamalarla ilgili üretim ve uygulamalar yapan ve yurt dışı çözüm ortakları ile hizmet veren Armada Groupe, bu yıl 39.kez İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre merkezinde düzenlenecek olan 2016 Yapı Fuarı’na katılıyor.

2015 Türkiye Yapı Fuarı, bu yıl da inşaat sektörünün lider firmalarını ağırlıyor. Dünyanın dört bir yanında, sayısız önemli projede, projelerin değişen ihtiyaçlarına özel olarak geliştirdiği ve sektöre kazandırdığı ürünleri ile Armada Groupe,  üç ayrı stant ile yapı ve mimarlık dünyasının bu büyük buluşmasında sektör profesyonelleri ve son kullanıcılar ile buluşacak.  Fuar katılımı ile ilgili olarak Armada Groupe Genel Müdürü Ali Rıza ÇELİK şunları aktardı: “Yapı Fuarı, Türk yapı sektörünün önemli birçok firmasının bir arada olduğu önemli bir platform. Yeni ürün ve teknolojileri tanıma fırsatı veren Yapı Fuarı’nda Armada Groupe olarak, 3/111 No’lu stantta Support markamız adı altında ürettiğimiz Support yükseltilmiş döşeme ayaklarını ve Armwood markalı ahşap ürünlerimizi, Armstone markalı taş ürünlerimizi, 5A / 508 No’lu stantta Hollandalı iş ortağımız Sempergreen ile birlikte Armroof Green markalı yeşil çatı ürünümüzü ve en son olarak 6/113 No’lu stantta İtalyan iş Ortağımız Daliform ile birlikte kör kalıp sistemlerini tanıtacağız. Yaklaşık olarak 17 yıldır üretimini ve uygulamasını yaptığımız %100 geri dönüşümlü Support markalı yükseltilmiş döşeme ayaklarımız 2010 yılından bu yana TSE-K kriteri ile üretilmeye devam edilmektedir Support markalı ürünlerimiz, bugüne kadar elli iki farklı ülkeye ihraç edilerek birçok projede yer aldı ve halen birçok ülkede distribütörlerimiz vasıtası ile temsil edilmektedir.”

İnşaat sektöründe uzun yıllardır göstermiş olduğu istikrar ve Ar-ge çalışmalarına verdiği önemle ürettiği ürünler ile değer yaratmaya devam eden Armada Groupe, yapı sektörünün zirvesi olan Yapı Fuarı’nda ziyaretçiler ile buluşmaya hazırlanıyor.Harbiye_kongre_merkezi_projes_1


Armada Groupe Hakkında

1994 yılında ülkemizde inşaat sektörünün önemli sorunlarından biri olan yalıtım alanında, Armada Yalıtım® hizmete başlamıştır. Sektördeki güçlü üreticilerin bayisi olarak çalışmalarını geliştiren firmamız her geçen gün yalıtım dünyasındaki konumunu, başardığı önemli projelerle pekiştirmiş, sektördeki güvenilirliğini kanıtlamıştır.

Teras yalıtımı alanında uzmanlaşan Armada Yalıtım, bulunduğu noktadaki tecrübesini sektörle paylaşmak ve inşaat sektörünün temel sorunlardan olan yalıtım sorunlarına garantili çözümler üretmek amacıyla SUPPORT® markası ile yüzer döşeme ayakları ve Armex® markası ile su yalıtım malzemeleri üretimine başlamıştır. Armwood® ve Armstone® markalı kaplama ürünleri, Daliform ortaklığında kör kalıp sistemleri ve yeşil çatı uygulamalarını gerçekleştirmek üzere İtalya kökenli Sempergreen ortaklığında Armroof® Green markası ile ürün gruplarını çeşitlendiren Armada Groupe, Support® Sistem adı altında teras yalıtım ve kaplamalarında paket sistemler sunmaktadır.

Armada Groupe, inşaat sektörünün gelişimine katkı sağlayan ürünleriyle, entegre tasarım anlayışı ve farkındalığı teşvik eden pek çok önemli projede yer almanın mutluluğunu yaşamakta, sektördeki önderliğini ve büyümesini devam ettirmektedir.Resim1