(ERSA Mobilya) High Point Market Spring 2016’da!

Ulusal ve uluslararası düzeyde çok sayıda kurumsal ofis, otel ve kamusal alanları, tasarım mobilyalarla buluşturan ERSA Mobilya, 16-20 Nisan tarihlerinde yeni ürünleri, showroom konsepti ve logosuyla Amerika Birleşik Devletleri, Kuzey Karolina’da düzenlenen High Point Market Spring 2016 Fuarı’nda. 

Dünyanın en büyük mobilya endüstrisi etkinliği olma iddiasını taşıyan High Point Market her altı ayda bir 75.000 insanı bir araya getiriyor. ERSA Mobilya’nın ilk kez katılacağı fuar, ağırlıklı olarak ev mobilyalarından oluşuyor.

Ürettiği ofis mobilyalarıyla öne çıkan ERSA, son dönemlerde ofislerin ev ortamı ve yaşam alanları sıcaklığında dekore edildiğine ve bu tarz ofislerin tercih edildiğine dikkat çekiyor. Ürünlerini yeni eğilimlere ve değişen trendlere göre yönlendiren ERSA fuarda, ev konforu ve sıcaklığındaki ofis mobilyalarıyla yer alacak.

ERSA  hem ofislere hem evlere uygun tasarım ürünlerini sergileyecek

Ofislerde aranan ev sıcaklığını ve evlerde aranan ofis şıklığını müşterilerine sunan ERSA, toplantı masası, yemek masası, bekleme koltukları, puflar ve aksesuarlarla farklı ortamlara entegre edilebilir formlar yaratıyor. Fuarda sergilenecek rahat ve ortama uyum sağlayan esnek tasarımları arasında; Flo ofis koltuğu, Ece Yalım Design Studio imzası taşıyan Exe çalışma masası ve Frame Sehpa, Twins koltuk, Envelope oturma sistemi ve Scroll oturma birimi, Şule Koç imzalı Hi sehpa, Giuliano Cappelletti imzalı Nikkey ofis mobilyaları konsepti, Claudio Bellini imzalı misafir koltuğu Bolt, Erdem Akan ve Boğaç Şimşir imzalı ofis aksesuarı Big Binder bulunuyor.