Şehir yaşamı TREND CITY ile odalara taşınıyor…

Bebek ve genç mobilyası sektörünün en genç  ve dinamik markası Newjoy, şehir yaşamı içinde yer almayı seven gençleri  Trend City takımında buluşturuyor. Şehir mimarisinden esinlenen figürler ile şehrin tüm heyecanı ve dinamizmi genç odalarına taşınıyor.

Beyaz ahşap üzerine aktarılan mimari çizgiler şehrin içinde hayatı dolu dolu yaşayan ve bu enerjiyi yaşam alanlarına da yansıtan gençleri; Paris, Londra, San Francisco, New York, İstanbul  gibi dünya şehirlerinin simgesi olmuş mimari yapıları, özgün bir tasarımda birleştiriyor.

Özel tasarımları ile bebek ve genç mobilya sektöründe fark yaratan Newjoy, dokuz parçadan oluşan Trend City takımıyla fonksiyonel kullanım sağlıyor. Dolap, üst raflı şifonyer, üst raflı çalışma masası, komodin, karyola, kitaplık ve tv sehpasından oluşuyor. Çekmece ve kapaklar bas-aç özelliği ile kolay bir kullanım sunarken, duvara asılabilir kitaplık ve şifonyer modülü alan tasarrufu sağlıyor. Trend City’in led aydınlatmalı yatak başlığı şehrin ışıklarını genç odalarına taşıyor.

Trend City ile uyumlu halı, aydınlatma, raf, uyku seti, dekoratif eşyalar gibi tamamlayıcı ürünleri de  Newjoy mağazalarında bulabilir ve genç odanız için güzel kombinler  yapabilirsiniz.2295 F

Sağlıklı ve güvenli tasarım önceliği…

Ürün tasarımına anne hassasiyeti ile yaklaşan Newjoy, bebek ve gençlerin sağlığını olumsuz etkileyebilecek boya, cila, solvent gibi maddeleri kullanmadan E-1 ve GS gibi kalite sertifikalarına sahip dünya kalite standartlarında üretim gerçekleştiriyor. Figürler özel UV baskı ve vitray çizim teknikleri ile uygulanıyor. Ürünler, yedi yıl garantili olarak tüketiciler ile buluşuyor.

Daha fazla bilgi için: http://www.newjoy.com.tr


 

Newjoy Hakkında:

Teknolojik altyapısı ve ürün çeşitliliği ile bebek ve genç mobilyası sektörünün iddialı oyuncularından biri haline gelen Newjoy, üretimde kalite anlayışı ve ürün çeşitliği ile anne ve çocuğun ortak zevkine hitap eden tasarımlar geliştiriyor. Kaliteli, uzun ömürlü ve çevreci ürünleri ile özgün tasarımlar geliştiren marka,gelecek nesillere sağlıklı uyku ve keyifli yaşam alanları oluşturuyor.  Kısa sürede oluşturduğu 60 konsept mağaza ile sektörün en hızlı büyüyen markası haline gelen Newjoy, 27 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile bir dünya markası olma yolunda da emin adımlarla ilerliyor. Sakarya-Hendek’te 40.000 metrekare açık, 17.000 metrekare kapalı alana sahip fabrikada, son teknoloji makineler ile her yıl onlarca yeni koleksiyon geliştiren marka, yeni nesil anne ve gençlerin dünyalarına giriyor.