(Tekno Maccaferri), Devlet Su İşleri (DSİ) Ve Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) Çalışanlarına Seminerler Vermeye Devam Ediyor

30 yılı aşkın süredir inşaat ve alt yapı sektörüne yönelik sunduğu gelişmiş çözümlerle Türkiye’deki liderliğini sürdüren ve dünyanın önde gelen firmalarından biri olan Tekno Maccaferri, 2016 yılı başı itibari ile başlattığı seminer programlarıyla, bu güne kadar 300’ü aşkın DSİ ve KGM çalışanını teknolojik, ekonomik, çevreyle uyumlu, uzun ömürlü ürünleri ve çözüm konuları hakkında bilgilendirdi. Konusunda uzman Jeolog Dr. Giorgio Giacchetti ile inşaat mühendisi Prof. Dr. İbrahim Gürer liderliğinde gerçekleştirilen seminerler sırasıyla;Kastamonu, Erzurum, İzmir ve Kocaeli bölge müdürlüklerinde düzenlendi.

Türkiye inşaat ve alt yapı sektörünü “Çevreci Mühendislik Çözümleri” ile tanıştıran Tekno Maccaferri, gerek Türkiye’de ilklere imza atması hedeflenen yeni uygulama seçeneklerini tanıtmak, gerekse yapısal sorunlar bulunan bölgelere günü birlik teknik gezilerle bilgiler vermek adına, DSİ ve KGM çalışanlarına özel seminerler düzenliyor. Ocak ayından bu yana Tekno Maccaferri; KGM Kastamonu Bölge Müdürlüğü, KGM Erzurum Bölge Müdürlüğü, KGM İzmir Bölge Müdürlüğü, DSİ Kastamonu Bölge Müdürlüğü, DSİ Erzurum Bölge Müdürlüğü ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına sunumlar gerçekleştirdi.

Tekno Maccaferri mühendisleri ile Teknik Danışman Prof. Dr. İbrahim Gürer ve İtalya’dan seminerler için özel olarak gelen Giorgio Giacchetti tarafından gerçekleştirilen sunumların, yıl sonuna kadar devam etmesi planlanıyor.

Tekno Maccaferri; otoyollar, demiryolları, havaalanları ve endüstriyel altyapılar için gerekli istinat yapısı uygulamaları, kaya ve taş düşmesine karşı koruma uygulamaları, dere ıslahı ve erozyon kontrol projeleri ile katı ve tehlikeli atık depolama sahaları uygulamaları gibi çözüm konuları ile farklı sektörlerde de faaliyetlerine devam ediyor. Başta müteahhitler, idareler ve proje firmaları olmak üzere bütün müşteri ve kullanıcılara kaliteli, pratik, ekonomik, teknolojik ve uzun ömürlü anahtar teslimi çözümler sunuyor.1457523699_DSC_0062