Yeditepe Üniversitesi 4X4 YAŞAM BOYU EĞİTİMLERİ Başladı

Türkiye’nin en büyük vakıf üniversitesi olan ve her yıl binlerce mezun veren Yeditepe Üniversitesi, eğitim felsefesini genişleterek, İstanbul Dijital Kültür ve Sanat Vakfı işbirliğinde “Yaşam Boyu Eğitim” konsepti ile yeni bir eğitim sayfası açtı.

Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi tarafından başlatılan bu eğitimler; “Bireysel Gelişim ve Uzman Eğitimleri, Kültür ve Sanat Eğitimleri, Mesleki Gelişim Eğitimleri ile Kurumsal Destek ve Danışmanlık Eğitimleri” olmak üzere 4 ana başlıkta toplanıyor.

Her biri 4 hafta sürecek olan eğitimler, 5 Mart’ta başlayacak “Tasarım Dünyasında İş Yapma Becerileri Atölyesi” ile devam ediyor.

Eğitmenliğini Ali Bakova’nın yapacağı Tasarım Dünyasında İş Yapma Becerileri Atölyesi’nde, “Tasarım & process map & tasarım süreç haritası” başlıkları ve “Tasarım & etimoloji kardeşliği” konusu ele alınacak.

Cumartesi günleri 11.00 -14.00 saatleri arasında Yeditepe Üniversitesinde düzenlenecek programa yüzde 70 devam koşulunu sağlayan ve program sonunda yapılan sınavda başarılı olanlara Yeditepe Üniversitesi tarafından başarı sertifikası verilecek.

Tüm İSTEK Vakfı öğrenci ve mezunlarına, velilerine ve Yeditepe Üniversitesi Kariyer Gelişim Ofisi’nin anlaşmalı kurumlarına yüzde 25 kayıt indirimi uygulanacak.

Yeditepe Üniversitesi ve İstanbul Dijital Kültür ve Sanat Vakfı işbirliğiyle düzenlenecek eğitimlerle ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için http://4×4.yeditepe.edu.tr/ internet sayfası ziyaret edebilirsiniz.