Tasarımda karşıtlığın uyumu!

Estetik ve işlevselliği birleştiren tasarımlarıyla yaşam alanlarını yeniden şekillendiren Addo Furniture, Sezgin Aksu işbirliği ile tasarladığı Fly kanepe ile farklı materyallerin uyumunu vurguluyor.

Addo Furniture, özgün tasarım ve kusursuz işçiliğin ahşap, deri ve kumaş ile buluşmasını temsil eden Fly kanepe ile, karşıt materyal ve renklerin dekorasyonda uyum içerisinde şekillenebileceğini kanıtlıyor. Kullanıcının isteğine veya projenin detaylarına göre her renkte ve materyalde üretilebilen Fly kanepe, minimal yapısı ile özellikle ofis projelerinde sıklıkla tercih ediliyor.

Tasarımının her alanında hareket özgürlüğü sağlayarak kullanıcısının isteğine göre şekillenen koltuk takımının yan ve arka panelleri lake, ahşap, lamine ya da kumaş olarak, iç kısmı ise kumaş ve deri olarak dizayn edilebiliyor. Ebatları sebebiyle her alana uyum sağlayabilen Fly’ın yüksek kalite sünger  ve dolgu malzemeleri ile oluşturulan sırt yapısı, tasarıma ergonomik form katıyor.


 

Addo Furniture Hakkında

Uluslararası tasarım anlayışı ile özgün ve modern tasarımlara imza atan Addo Furniture, yeni nesil ofis yaşamına uygun alanlar oluşturarak estetik ve fonksiyonelliği birleştiriyor.  Sezgin Aksu & Silvia Suardi ve Erhan Bektaş gibi başarılı  tasarımcılar ile birlikte çalışan Addo Furniture, ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile kendi kimliği olan ofisler tasarlama ve uygulama alanında sektörde  güçlü bir yer edinerek her gün büyüyor. İstanbul Merkez Ofis’in yanı sıra, Bakü’deki showroomunda hizmet veren Addo Furniture, Almanya, İrlanda, Rusya, İsviçre, Avusturya, Dubai, Libya, Azerbaycan, Türkmenistan gibi ülkelere ihracat gerçekleştiriyor. 2015 yılında ünlü İtalyan markası Caimi’nin distribütörlüğünü alan Addo, özel projelerden küçük ofislere  tüm alanlarda estetik ve fonksiyonelliği özgün tasarım çizgisi ve konforla buluşturarak yeni nesil ofis yaşamına ‘Addo’ imzasını atmaya devam ediyor.