“Every by Nef” seçkin satış noktalarında

Dünyaca ünlü tasarımcılarla çalışan ve tasarım alanında ince düşünülmüşlük ile gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getiren Nef’in, renkli ve benzersiz içeriği ile hayatı zenginleştiren dergisi “Every by Nef” seçkin satış noktalarında okuyucuyla buluşuyor.

En başından beri “Neden daha iyi olmasın?” mottosuyla yola çıkan ve ortaya koyduğu tüm işlerde standartları yukarı taşıyan Nef’in, üç yıldır yayın hayatına devam eden dergisi “Every by Nef” yepyeni yüzü ve tasarım, seyahat, sanat, sağlık gibi pek çok konuda geniş içeriğiyle Ocak ayı itibarıyla Türkiye’nin saygın satış noktalarında yerini aldı.

Bugüne kadar dünyadan ilham veren fikirleri, yenilikçi tasarımları, öne çıkan kültür-sanat oluşumlarını ve yaşama, değerlere dair farkındalık yaratan konuları binlerce Nef dostuyla paylaşan “Every by Nef”, şimdi bu heyecanına daha geniş okuyucu kitlelerini ortak ediyor.

Tasarımı ve editoryal içeriği ‘74Studio tarafından hazırlanan ve üç ayda bir yayınlanan “Every by Nef” D&R, Remzi Kitabevi ve Nezih Kitabevi gibi saygın noktalarda satışa sunuluyor.

En seçkin kitapevlerinde satışta

Nef İcra Kurulu Üyesi Emine Timur, 2012 yazından yayın hayatına başlayan derginin, okuyucuların ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yenilendiğini belirtiyor. Derginin dolu ve renkli içeriğiyle farklı kesimlere hitap ettiğini söyleyen Timur, dergiyi satışa sunma kararını ise okuyuculardan gelen yoğun beğeni sonucunda verdiklerini söylüyor.

Bu yeni oluşumdan duydukları heyecanı anlatan Timur şöyle devam ediyor: “Bizi Nef olarak yola çıkaran ve bu yolda yürümemizi sağlayan topluma ve insana değer katma sevdamızdı. “Every by Nef”in her sayısını okuyucuya ilham kaynağı olsun, yaşama renk veren, farkındalık arttıran ve mutlu edecek fikirler versin düşüncesiyle tasarladık. Çıkan işten duyduğumuz memnuniyet, okuyucularımızdan gelen beğeni ve daha çok kişiye dokunma isteğiyle, yayın hayatına başladıktan üç yıl sonra “Every by Nef”i satışa sunuyor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.”


 

Nef hakkında

Nef, Timur Holding’in bünyesi altında yer alan bir gayrimenkul markasıdır. 2010 yılından bu yana en küçük alanları değerlendirerek yaşama katan ve insanlar için ince düşünülmüş yaşam alanları tasarlamayı amaçlayan Nef, bu hedefle çıktığı yolda kısa sürede büyük işlere imza attı. Türkiye’de ve dünyada 6 ülkedeki büyük metropollerde sektörel ihtiyaçları analiz etmek için uzman kişi ve kurumlarla çeşitli anketler ve araştırmalar yapan Nef, hedef kitlenin beklentilerine en uygun şekilde tasarımı odak noktası haline getirerek çalışmakta ve gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk kazandırmak için satıştan pazarlamaya bütün katma değer zincirini yeniden tasarlamaktadır. Dünyanın en iyi 10 mimarlık firmasından 3’ü ile aynı anda çalışan dünyanın sayılı gayrimenkul firmasından biri olan Nef, projelerinde iç mekan ve dış cephenin yanı sıra seramiklerinden kapı kollarına kadar en ince ayrıntılarda bile tasarımı ön planda tutmakta ve dünyaca ünlü tasarımcılarla çalışmaktadır.