Terra Nova ve Fango Mix’e “iF Tasarım Ödülü”

VitrA’nın porselen karo serileri Terra Nova ve Fango Mix, dünya çapında ürün ve tasarım kalitesi açısından mükemmelliğin sembolü olarak kabul edilen iF Tasarım Ödülü 2015’e layık görüldü. VitrA tasarım ekibinin imzasını taşıyan ürünler; malzeme seçimi, çevreye etki, işlevsellik, ergonomi, marka değeri gibi kriterlerle değerlendirildi.

TERRA NOVA

El yapımı cotto görünümüne sahip porselen seri Terra Nova, tüm kullanım alanlarında sıcak ve çağdaş bir atmosfer yaratıyor. Vanilya, taba, siyah ve mokadan oluşan dört renk seçeneği ve büyük boyutlarla sunulan seri, doğal fonlara entegre edilmiş patchwork dekorlarıyla diğer serilerden ayrışıyor.

FANGO MIX

Zamanın izlerini taşıyan taş dokusunu doğal renk paletiyle bir araya getiren porselen seri Fango Mix, çağdaş konutlar ve modern binalar yaratmak için benzersiz bir alternatif sunuyor. Ahşap dokulu, monogram desenli ve kendinden çizgili dekorlarıyla sıra dışı görünümler oluşturmaya imkân sağlayan seri, dayanıklılığı sayesinde yoğun trafikli alanlar için özellikle tercih ediliyor.


 

iF Tasarım Ödülleri Hakkında

iF International Forum Design GmbH şirketi tarafından 1953 yılından bu yana organize edilen iF Tasarım Ödülleri, ürün, ambalaj, iletişim, iç mimari, profosyonel olmak üzere 5 konseptte veriliyor. Ürün ve tasarım kalitesi açısından dünya çapında mükemmelliğin sembolü olarak kabul edilen ödüllere, her yıl 70 ülkeden 5.000’den fazla başvuru yapılıyor.BultenEklenti-635901810619430000