Titanic Deluxe Bodrum banyolarında (Ideal Standard) imzası var

200 yıllık köklü bir geçmişe sahip, dünyanın lider markası Ideal Standard, turizm sektöründe önemli projelere imza atmaya devam ediyor. Ideal Standard, Türkiye’de doğan ve dünya çapında önemli bir marka haline gelen Titanic Hotels’in Bodrum’da hayata geçirdiği Titanic Deluxe Bodrum projesinin banyolarına modern tasarımlarıyla damgasını vurdu.

Ideal Standard, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’nin de en gözde turizm projelerinde yer almaya devam ediyor. Titanic Deluxe Bodrum, tasarımlarını geniş ürün yelpazesi ile sunan dünya devi Ideal Standard’ı tercih etti.

475 oda ile hizmet verecek olan Titanic Deluxe Bodrum modern mimarisi ile göz doldurmasının yanı sıra, sağlık, güzellik, spor, eğlenceye dair hizmetleri ve dünya mutfaklarını sunması ile de dikkat çekiyor.

Bodrum Güvercinlik Koyu’nda 100 dönüm arazi üzerine kurulmuş olan Titanic Deluxe, Bodrum’a 25 km ve Havalimanı’na 15 dakika uzaklıkta yer alıyor.titanic bodrum

Titanic Deluxe Bodrum banyolarına Celia S serisi ile modern bir dokunuş

Ideal Standard, çevreci ve modern mimarisi ile seçkin dekorasyona sahip Titanic Deluxe Bodrum banyolarına modern tasarımlarıyla imzasını attı. Titanic Deluxe Bodrum’un standard ve suit odalarının toplam 600 banyosunda kare ve yuvarlak formların birbiriyle muhteşem bir uyum sağladığı ve göz alıcı tasarımıyla banyolara modern bir hava katan Celia S armatürler kullanıldı.


 

Ideal Standard Hakkında

200 yıllık tecrübe…

Çok uluslu bir dünya firması olan Ideal Standard International, Almanya’da 1901, Amerika’da 1875, İngiltere’de 1815 yıllarından bugüne faaliyettedir. Farklı ülkelerin kültür ve teknolojik özelliklerini bir araya toplayan Ideal Standard, global teknolojiyi, yerel tasarım kültürü ile zenginleştiren bir yapıya sahiptir. Geçmişte ABD’de American Standard olarak başlayan marka hikayesini günümüzde Global markaları Ideal Standard ve Jado’nun yanı sıra İngiltere’de ArmitageShanks, İtalya’da Ceramica Dolomite, Fransa’da Porcher ve İspanya’da Sangra, Baltık ülkelerinde Borma, İskandinav ülkelerinde  Venlo, CIS ülkelerinde ise Vidima ile devam ettirmektedir. Ideal Standard 200 yıllık geçmişi, 30’dan fazla ülkede 10 bin’den fazla çalışanı ile  banyo ürünlerinde dünyanın lider markasıdır. Ideal Standard Türkiye genelindeki 70 yetkili satıcısı ile Türk tüketicisine hizmet vermektedir.