(3M) YEM “2D1 Tasarım Toplantıları- Kimlik Değiştiren Yapılar” etkinliğine sponsor oldu

3M bu yıl Türkiye’de mimarlık, iç mimarlık ve tasarım disiplinlerinin önde gelen temsilcilerini yıl boyunca buluşturan en önemli etkinlikleriden bir olan YEM “2D1 Tasarım Toplantıları- Kimlik Değiştiren Yapılar” etkinliğine sponsor oldu. 27 Ekim’de düzenlenen toplantıya katılan 3M Orta veDoğu Avrupa Bölgesi Pazar Geliştirme Müdürü Ziya Özgökalp, yaptığı konuşmada 3M’in, alanında farklı ve yenilikçi çözümler içeren DI-NOC Dekoratif  Kaplamalar ve Fasara Dekoratif Cam Kaplamaları ana başlıkları altında sunulan mimari dekorasyon ürünleri hakkında bilgi verdi.

1446449218_3M_YEM_2D1_sponsorlugu_1

Özgökalp, farklı ahşap, metal ve doğal taş görünümüyle 500’den fazla desen seçeneği bulunan DI-NOC™ Dekoratif Kaplamaların doğal malzeme etkisi yaratan zengin bir ürün yelpazesi  sunduğunu belirtti. Suya, kire ve yıpranmaya karşı direnç gösteren DI-NOC™ Dekoratif Kaplamaları kolayca uygulanabiliyor, onarım için mevcut yüzeylerde kullanılarak işgücü ve maliyetini azaltıyor ve zaman kazandırıyor. Doğal malzemelere benzerliği sayesinde estetik bir görünüm sunuyor.

1446449220_3M_YEM_2D1_sponsorlugu_3
3M™ Fasara™ Cam Filmlerin ise buzlu, kesilmiş, kumlu, dokulu ve diğer farklı, kendinden desenli dekoratif cam desenlerinin, bir yandan ışığı yayarken diğer yandan içerisinin görünmemesini sağlayarak kapalı alanlarda ferah bir atmosfer yaratığını belirten Özgökalp, “Cam kapılar ve pencereler için ideal olan Fasara dekoratif cam filmleri, ayrıca konferans odaları, lobiler, satış ortamları, rezidanslar, ofisler, bina dışı pencereler, bölmeler ve verandalar için de cazip kullanım olanağı sağlıyor. Ürünler, 3M’in yapıştırıcı konusundaki uzmanlığı ile çok çeşitli cam yüzeylerde hızlı, doğru, güzel ve dayanıklı bir uygulama sunuyor” dedi.

 


 

3M

3M’de biz, yaşamları iyileştirmek için bilimin gücünü kullanıyoruz. 31,8 milyar dolarlık ciromuz ve 89.000 çalışanımız ile, 200 farklı ülkede yer alan müşterilerimize çözüm ve ürünlerimizi sunuyoruz. Küresel problemlere sunduğumuz yaratıcı çözümler hakkında bilgi almak için www.3M.com ve www.3M.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.