Konut projelerinin vazgeçilmezi yine (ISVEA)

Vitrifiye seramik ve banyo ürünlerinin lider markası ISVEA, yeni konut projelerine adını yazdırmaya devam ediyor. Selimoğlu Group’un Kartal’da yükselen Eagle Residence projesinin banyolarında İtalyan ISVEA’nın imzası bulunuyor.

Kartal Residence

Selimoğlu Group tarafından Kartal’da inşa edilen Eagle Residence projesinin banyoları İtalyan ISVEA’nın şıklık ve tasarımı buluşturduğu ürünleriyle fark yaratmaya hazırlanıyor.

Kartal’ da hayata geçirilen 134 konutluk Eagle Residence projesinin banyolarında ISVEA’nın özel tasarımları Sistema Y Serisi lavabolar ile Soluzione IV model asma klozetler kullanıldı. Projenin konseptine uygun olarak seçilen lavabo ve klozetler kullanım kolaylığı ve sadeliğiyle ön plana çıkıyor.

ISVEA - Sistema Y


ISVEA  Hakkında

ISVEA, 1962 yılında Angelucci ailesi tarafından Roma’ya 200 km uzaklıkta Eusanio Del Sangro yakınlarında İtalya nın 7. Fabrikası olarak kurulmuştur. Vitrifiye seramik alanında dünyanın önde gelen ülkesi olan İtalya’da, karakteristik bir İtalyan üreticisi olarak faaliyetlerini yürütmüştür. Özellikle Güney İtalya’da yaygın bir marka olan ISVEA, pazarda ilk 10 üretici arasında yer almıştır. 2013 yılında ECE Holding tarafından satın alınarak Türk banyo gereçleri pazarıyla buluşturulan ISVEA; İtalyan tasarım kültürü, kalite ve fonksiyonellik yaklaşımını tüketicilere sunmayı amaçlamaktadır. ISVEA bambaşka bir banyo deneyimi yaşatmayı ve tüketicileri ile duygusal bağ kurmayı ilke edinen felsefesi ile Türkiye’de de öncelikli tercih edilen banyo markası olmayı hedefliyor.