Zor Uygulamalar için DAYANIKLI ve GÜÇLÜ (Bosch) Professional Kırıcı-Delici   

Bosch Elektrikli El Aletleri Professional serisi yeni kırıcı-delici aletleriyle en zor uygulamalarda bile beklenen dayanıklılığı ve gücü sunuyor. Bosch ’un piyasaya sunduğu 12 kg’lık GBH 12-52 DV Professional ve GBH 12-52 D Professional kırıcı-delici modelleri, 1700 watt motor ve 18 jul darbe gücüyle eski modellere kıyasla daha yüksek performans elde edilmesini sağlıyor. Aletlerin özellikle yatay kırma veya delme işlemlerinde yüksek performans özelliği ön plana çıkıyor.

  • „ 1700 Watt motor gücü ve 18 Jul darbe gücü ile yüksek performans
  • „ Titreşim kontrollü veya kontrolsüz iki model seçeneği
  • „ Azaltılmış titreşim seviyesi sayesinde daha uzun kullanım süresi

Bosch GBH 12-52 DV Professional modeli akıllı 3 kat titreşim sönümleme sistemi ile aletin kullanım ömrünü artırıyor. Titreşim sönümleme sistemi delme işlemi sırasında aleti 10 m/s² düşük titreşim seviyesine düşürürken, kırma işlemi sırasında ise titreşim seviyesi 8 m/s²  düşüyor. Bu oranlarla kendinden önceki modellerden yüzde 50 daha az titreşim seviyesine ulaşabiliyor. GBH 12-52 DV Professional kullanıcılarının onaylanmış çalışma süresi, kullanıcı başına günlük 2 saatten daha uzun oluyor. Bu da uygulama süresince çalışma verimini artırıyor.

Kolay kırma işlemi, uzun servis ömrü

Bosch’un her iki kırıcı-delici modeli, devam eden işlemler için özel tetikleme kilidine sahiptir. Tetik kilidi, kullanıcılar delme modundan kırma moduna geçtikleri anda otomatik olarak aktifleşir. GBH 12-52 DV “Turbo Power” fonksiyonu ile optimize edilmiş performansı garanti eder çünkü alet kırma modundaki rotasyon için gerekli olan enerjiyi ilave kırma gücüne dönüştürür. Yine her iki alet de zor uygulamalarda kullanılmak için tasarlanmıştır. Dayanıklı metal bileşenleri aletlere uzun servis ömrü sağlar. Kırıcı delicinin diğer ek özelliği ise, devam eden işlerde sabit elektronik ve kömür fırçasının değişmesi gerektiğini gösteren servis ekranıdır. Bu şekilde kullanıcılar servis ekranından kömür fırçasının ne zaman değişmesi gerektiğini kolayca takip edebilir.

Hepsi bir arada: Bosch’tan komple sistem

Bosch Elektrikli El Aletleri Professional serisi kullanıcılarına elektrikli el aletleri, toz emme sistemi ve aksesuarları kapsayan komple bir sistem sunmaktadır. Yeni 12 kg kırıcı-delici aleti de bu sistemin bir parçasıdır.


 

Bosch Elektrikli El Aletleri Hakkında:

Bosch Grubu’nun Elektrikli El Aletleri iş kolu, elektrikli el aletleri,  aksesuarları ve ölçme aletleri konusunda dünya lideridir. 2013 yılında, yaklaşık 19.000 iştirakçisiyle, yüzde 90’ı Almanya dışından olmak üzere yaklaşık 4.0 milyar avro ciro gerçekleştirmişttir. Bosch, Skil ve Dremel gibi markalarıyla müşteri odaklılığı ve yüksek mühendislik gelişmelerini temsil etmektedir. Temel başarı  faktörleri yenilikçilik gücü ve hızıdır. 2013 yılında bölüm, satışlarının yüzde 35’ini, pazara çıkarılışı henüz iki yılı dahi bulmamış ürünlerinden elde etmiştir. 2014 yılında Bosch Elektrikli El Aletleri bölümü, elektrikli el aletleri, aksesuarları, ölçme aletleri ve bahçe aletlerinden oluşan dört ürün grubuyla piyasaya 100’den fazla yeni ürün sunacaktır.
Bosch Grubu, dünyanın önde gelen teknoloji ve hizmet  tedarikçisidir. Dünya genelinde 360 bini aşkın çalışanıyla 2014 yılında 49 milyar Euro’luk satış gerçekleştirmiştir. Bosch Grubu; Mobilite Çözümleri, Sanayi Teknolojileri, Enerji ve Bina Teknolojileri ve Dayanıklı Tüketim Malları olmak üzere 4 ana sektörde faaliyet göstermektedir. Bosch Grubu, Robert Bosch GmbH ve 50’nin üzerinde ülkedeki 360’dan fazla bağlı bölgesel şirketinden oluşmaktadır. Satış ve servis ortakları da dâhil edildiğinde, Bosch yaklaşık 150 ülkede temsil edilmektedir. Bu dünya çapındaki gelişme; üretim ve satış ağı daha fazla büyüme için temel oluşturmaktadır. Bosch, 2014 yılında dünya çapında 4.600 patent başvurusunda bulunmuştur. Bosch Grubu etkileyici ürün ve hizmetler tasarlayarak, hem inovatif hem de faydalı çözümler sunarak yaşam kalitesini artırmayı amaçlamaktadır. Böylelikle, şirket dünyanın her yerinde ‘yaşam için teknoloji’  sunabilmektedir.
Daha fazla bilgiye internet üzerinden www.bosch.com.tr  adresinden erişilebilir.