Mutfaklarında şıklık ve fonsiyonellik arayanların adresi: (Profilo) Ankastre

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin yeni ürün ve setlerle zenginleşen ankastre ürün gamındaki yüksek performanslı fırın, ocak ve davlumbazlar mutfaklarda geçirilen zamanı keyifli hale getiriyor. Sunduğu dayanıklı ev aletleri ile hayatı kolaylaştıran ve güzelleştiren Profilo’nun yeni ürün ve setlerle zenginleşen ankastre ürün gamı, kullanıcılarının hayatına şıklık ve konfor katıyor.

Profilo’nun yeni ankastre serisinde yer alan gelişmiş teknoloji ürünü ankastre fırınları 8 farklı pişirme programı ile istediğiniz yemeği mükemmel lezzette hazırlamanıza imkân verirken teleskopik tepsi sistemi ile de kullanım kolaylığı sağlayabiliyor. Yeni Profilo ankastre ocak, siyah cam seramik yüzeyi ve üstten kumanda paneli ile ergonomik bir kullanım sunuyor. Silindir düğmesi sayesinde kolay kullanılan ocağın 9 güç kademeli ocak gözleri ile de istediğiniz ısıyı ayarlayabiliyorsunuz. Eğimli cam tasarımıyla dikkat çeken yeni Profilo davlumbaz ise, dokunmatik olarak kontrol edilebilirken mutfağınıza şıklık katıyor. Biri yoğun üç ayrı güç kademesi olan davlumbaz ile evinizde yemek kokusundan eser kalmayacak.

“Profilo Ankastre Setini Kendisi Yaratanlar” Kazanıyor!

İhtiyaç ve beğenilerine uygun birçok ürün arasından “Profilo Ankastre Setini Kendisi Yaratanlar” Kazanıyor! Profilo ankastre serisinden fırın , ocak ve davlumbazdan oluşan üçlü ürün alımlarında yüzde 15 indirim tüketicileri bekliyor. Profilo ankastre setiyle birlikte 6 Programlı Ankastre Bulaşık Makinesi alan tüketiciler ise 1413 TL yerine 1060 TL ödüyor.

Bu avantajlı ve şık kampanya Profilo Yetkili Satıcılarında ziyaretçilerini bekliyor!