BANYOLARI SONBAHARA HAZIRLAYIN!

Yaz mevsiminin sona ermeye yaklaşmasıyla birlikte evlerde de bir tazelenme hazırlığı başlıyor. Evlerde yenilenmesi gereken yerlerin başında ise banyolar geliyor. Avrupa’nın lider sıhhi tesisat markası Geberit, banyosunda farklı bir atmosfer yaratmak isteyenlere fonksiyonel ve tasarımsal çözümler sunuyor.

Sonbaharın gelmesiyle birlikte evlerde de bir değişim rüzgârı başladı. Tatil dönüşü evlerinde yenilik isteyenler, benzersiz ve fonksiyonel tasarımlar ile banyolarında yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefliyor. Bu noktada da üstün teknoloji ve tasarımı harmanlayarak banyolar için yenilikçi fikirler sunan Geberit, sizi benzersiz çözümler sunan inovatif ürünüyle buluşturuyor.

Banyolara Minimalist Bir Dokunuş

Geberit_Monolit_Plus Evlerin en sık kullanılan alanlarından biri olan banyolarda modernliğin ve konforun birleşimi ürünler, alternatif seçenekler ile dar alanlarda bile rahat kullanım kolaylığı sağlayan ürünler, tasarımı ile öne çıkan ürünler, birden fazla fonksiyona sahip kolay kullanımlı ürünler, bu sezon banyolarında yenilik isteyenlerin tercihi oluyor. Tasarımı banyolara en güzel uygulayan markalardan biri olan Geberit, yenilikçi Omega serisini banyolarında yeterli alan olmasa dahi şıklığı yakalamak isteyenler için sunuyor. Şık dizaynı ile zarif bir görünüm sunan Omega kumanda kapakları diğer kapaklardan yaklaşık yüzde 25 daha küçük olmasıyla öne çıkıyor.

Teknoloji ve Tasarımın Mükemmel Birleşimi

Geberit_Omega_Kapak_Imaj_GorseliGeberit’in en son geliştirdiği Monolith Plus rezervuar modülü ile banyolarda teknoloji ve tasarımın mükemmel birleşimi hissediliyor. Monolith Plus rezervuar modülünün sensörlü açma-kapama özelliği, dokunmatik tuşlarla deşarj aktivasyonu, rezervuara entegre edilmiş koku alma ünitesi ve LED ışık özelliği banyolarını değiştirecek olanlara cazip çözümler sunuyor. Siyah, beyaz ve toprak rengi alternatifleriyle banyolara modernlik getiren Geberit Monolith Plus rezervuar modülü, banyosunda kendi stilini oluşturmak isteyenlere hitap ediyor.

Enerji Tasarrufu Sağlayan Yenilikçi Tasarım

Geberit, kötü kokuları klozetin içine hapseden ve bu kokuları kumanda kapağının arkasındaki aktif karbon filtresi sayesinde ortama temiz hava salınımı sağlayan Geberit DuoFresh gömme rezervuar sistemi ile banyolarında hijyenik çözümler arayanlara ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor. Kumanda kapağındaki düğme ile kolayca çalıştırılabilen Geberit DuoFresh’in enerji tasarruflu koku alma ünitesi, banyolarda hijyenik bir değişim akımı başlatıyor.