(Kelebek)’ten ASİL ve ESTETİK yemek odası takımı: IMPERIA!

Türkiye’nin köklü markası Kelebek Mobilya, güçlü, asil ve estetik bir duruşa sahip ‘Imperia’ yemek odası takımı ile mekanlarda fark yaratıyor.

Kelebek’in, yalın tasarım anlayışıyla ve gerçek bir ustalıkla hayata geçirdiği yemek odası takımı Imperia, farklı tarzı ile dikkat çeken yenilikçi ayak yapısı ve kulpsuz tasarımdan gelen sade  görünümüyle mekanların havasını değiştiriyor. Gri kontur hatları ile çerçevelenen kusursuz ve şık çizgilere sahip Imperia’nın yatay çizgili dokularla hareketlendirilen ahşap yüzeyi ile kullanıcılara, doğal kaplama cevizin ayrıcalığı sunuluyor.

Seçkin koleksiyonlarını, en avantajlı fiyatlarla kullanıcılarla buluşturan Kelebek’in yeni yemek odası Imperia; ‘Konsol 3.489’, ‘Konsol Aynası 623’, ‘Masa 1.986’, ‘Dresuar 1479’, ‘Sandalye 365’ ve ‘Masa, konsol, sandalye takımı olarak 6.935 TL’den satışa sunuluyor.

Kelebek’ten asil ve estetik yemek odası takımı- IMPERIA!-1 Kelebek’ten asil ve estetik yemek odası takımı- IMPERIA!-2

Idea koltuk takımı ile Imperia’nın mükemmel uyumu


Estetik ve fonksiyonelliğin yanında, rahatlık ve dayanıklılığı bir arada sunan Kelebek’in Idea koltuk takımı ise Imperia yemek odası ile mükkemmel bir uyum yakalıyor. Rahat ve ergonomik oturum sağlayan matif baza ayaklı koltuk takımı Idea, minimal çizgisi ve estetik duruşuyla Imperia ile kombine olarak kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Evini zevkine ve bütçesine göre baştan aşağı donatmak isteyenler için çok kullanışlı seçenekler sunan Kelebek; birbirleriyle kombine olabilen yemek odası, yatak odası, salon takımları, kitaplıklar, köşe koltuk, TV ünitesi, sehpa ve berjer modelleri ile her yaştan kullanıcıya hitap ediyor.


 

Kelebek Mobilya Hakkında
Cumhuriyet tarihinin en köklü markalarından biri olan Kelebek Mobilya, 1935 yılında uçak kanatları için kontrplak üretmek amacıyla kuruldu. 1986 yılına kadar İstanbul Haliç’te Kelebek markası ile kontrplak üretti. 1978’de dünyanın konusunda en iyi proje grupları ile teknik işbirliği yaparak Düzce’de kurduğu modüler mobilya fabrikasını, Avrupa’nın en modern ve büyük tesislerinden biri olarak işletmeye açtı. 1990 yılında İMKB’de halka arz edildi. Bu yıl 80. yılını kutlayan Kelebek Mobilya, 186 bin metrekarelik bir sahada 40 bin metrekarelik kapalı alanda ileri teknolojileri kullanarak; mobilya, mutfak, banyo, oturma grupları ve özel ahşap donanımların üretimini sürdürüyor.