(Kelebek)’ten Angelic: Anjelika’dan (Kelebek)!

Dünyaca ünlü piyanist Anjelika Akbar, Kelebek’in yeni koleksiyonu Angelic için özel konser veriyor. ‘Kelebek’ten Angelic, Anjelika’dan Kelebek’ sloganıyla düzenlenen konser için piyanosunun başına geçen Anjelika Akbar, Kelebek Mobilya’nın efsanevi reklam jingle’ını da farklı tarzlarda yorumlayacak. Ünlü sanatçının konseri, 7 Mayıs Perşembe akşamı 19.30’da, Twitter’ın canlı yayın platformu ‘Periscope’tan canlı yayınlanacak.

Türkiye’nin köklü markası Kelebek, doğallığın başrolde olduğu yeni koleksiyonu Angelic ile oluşturduğu sıcak ve samimi bir atmosferde, ünlü piyanist ve besteci Anjelika Akbar’ı ağırlıyor. Ünlü sanatçının çalacağı beyaz piyano ile doğal bir uyum sağlayan Angelic koleksiyonu, bu özel buluşmada, sanatsal tasarımıyla da öne çıkıyor.

Kelebek’ten Angelic- Anjelika’dan Kelebek!-1 Kelebek’ten Angelic- Anjelika’dan Kelebek!-2

Türkiye’de bir ilk
Yılın iddialı koleksiyonu Angelic’i, Anjelika Akbar’ın mini konseriyle lanse edecek Kelebek, aynı zamanda Twitter’ın canlı yayın platformu ‘Periscope’ üzerinden tüm dünyaya canlı yayın yaparak Türkiye’de bir ilki gercekleştirecek.

Kelebek’ten Angelic, Anjelika’dan Kelebek


Anjelika Akbar
, piyanonun formel bir piyano sandalyesine oturularak çalındığı algısını, Angelic koleksiyonuna ait bir sandalyeye oturarak vereceği mini konserle değiştirecek. Gösterişten uzak ve şık tasarımıyla mekanlarda uyumlu bir atmosfer yaratan Angelic’in sunduğu rahat bir ortamda piyanosunu çalacak Anjelika Akbar’ın konseri, 7 Mayıs Perşembe akşamı 19.30’da başlayacak ve Twitter’ın canlı yayın platformu ‘Periscope’ ve ‘Youtube’dan yayınlanacak.

Anjelika’nın Angelic konseri dünyanın her yerinden anında izlenebilecek
Yeni bir Kelebek klasiği olması beklenen Angelic koleksiyonu için piyanosunun başına geçen Anjelika Akbar, bu özel dinletide klasik ve batı müziği eserlerine yer verirken, Kelebek’in efsanevi reklam jingle’ını farklı tarzlarda yorumlayacak.  Cep telefonundan da rahatlıkla izlenebilen, Anjelika Akbar gibi bir virtüözün özel konseri, anında dünyanın her yerinde milyonlara ulaşacak.


 

Kelebek Mobilya Hakkında
Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarından biri olan Kelebek Mobilya, 1935 yılında uçak kanatları için kontrplak üretmek amacıyla kuruldu. 1986 yılına kadar İstanbul Haliç’te Kelebek markası ile kontrplak üretti. 1978’de dünyanın konusunda en iyi proje grupları ile teknik işbirliği yaparak Düzce’de kurduğu modüler mobilya fabrikasını, Avrupa’nın en modern ve büyük tesislerinden biri olarak işletmeye açtı. 1990 yılında İMKB’de halka arz edildi. Bu yıl 80. yılını kutlayan Kelebek Mobilya, 186 bin metrekarelik bir sahada 40 bin metrekarelik kapalı alanda ileri teknolojileri kullanarak; mobilya, mutfak, banyo, oturma grupları ve özel ahşap donanımların üretimini sürdürüyor.