(VitrA): evlerde ahşap esintisi

VitrA’nın, yaşam alanlarına ağacın sıcaklığını ve doğallığını taşıyan seramikleri, kusursuz mekânlar yaratılmasına fırsat veriyor. İç veya dış mekânda, duvardan zemine kadar istenilen her alanda kullanabilen Fango Mix, Hot Chocolate ve Woodstyle serileri, birçok renk ve desen seçeneğini bir araya getiriyor.

Temel yapı malzemelerinin, modern ve doğal renk paletiyle bir araya getirildiği yeni porselen karo serisi Fango Mix, çağdaş binaların yaratılmasına yardımcı oluyor. 80×80, 60×60 ve 22,5×90 cm olarak üç boyutta sunulan seri, dış ve iç mekânlarda kullanılabiliyor. Koyu gri, beyaz ve Noce renklerine sahip serinin; 80×80 ve 60×60 cm ölçülerinde ahşap, 22,5×90 cm ebadında çizgili dekor seçeneği bulunuyor.

VitrA- evlerde ahşap esintisi!-1

Ahşap ve mermerin zarafetini ortaya çıkaran yeni sırlı porselen serisi Hot Chocolate, modern dünyanın hız ve dinamiğini yakalıyor. Seride, kakao, bitter, vanilya-kakao, latte-bitter renklerinde, 20×120 cm ebadında ahşap; 80×80 ve 60×60 cm ebadında mermer görünümlü fonlar bulunuyor. Seri, geometrik desen seçenekleriyle mekâna dinamik bir atmosfer katarken, modernizmin temposuna ayak uyduruyor.

Ahşap parke görünümlü porselen serisi Woodstyle, doğa dostu yaklaşımıyla mekânlara şıklık katıyor. Seri; antrasit, koyu gri ve beyaz gibi soğuk renklerin yanı sıra açık meşe, meşe, ceviz ve venge gibi sıcak renkleriyle, her zevke hitap ediyor. 22,5×90 ve 15×90 cm boyut seçenekleriyle dış ve iç mekânlarda kullanılabilen serinin, zengin dekor ve süpürgelik alternatifleri bulunuyor.