(Hitit Seramik)’in Profesyoneller için İlham Kaynağı “Hitit MOD” Bir Yaşında!

Hitit Seramik’in profesyonellere ilham kaynağı olması amacıyla hayata geçirdiği Hitit Seramik MOD, bu yıl birinci yaşını kutluyor. Hitit Seramik MOD’un yayın konsepti Binat Mimarlık Medya Grubu; dijital tasarımı ise ADAM Creative imzası taşıyor.

Gündelik yaşama modlar üzerinden bakan; mimarlıktan modaya, yemekten seyahate, okumaktan dinlemeye farklı disiplinlere dair güncel, ilgi çekici, heyecan verici içerikleri ile Hitit Seramik MOD, 2022 yılında yayın hayatına başladı.

Hitit Seramik MOD‘da bugüne kadar “Yenilik”, “Sanat”, “Keşif”, “Tasarım” ve “Sürdürülebilirlik” modlarında Türkiye’den ve dünyadan pek çok habere ve yazıya yer verildi. Mimarların, iç mimarların ve tasarımcıların Hitit Seramik MOD‘a özel olarak hazırladıkları Moodboard tasarımları ise her ay heyecanla bekleniyor.


Hitit Seramik MOD Künye
İmtiyaz Sahibi: Hitit Seramik adına Beril Hızal
Genel Yayın Yönetmeni: Banu Gül Ergun
Yayın Koordinatörü: Dilay Demirci Öztürk, Neslihan İmamoğlu
Yayın Kurulu: Hitit Seramik (Beril Hızal, Banu Gül Ergun, Dilay Demirci Öztürk); Binat Mimarlık Medya Grubu (Banu Binat, Neslihan İmamoğlu); Adam Creative (Onur Acun, Özge Şener)
Yayın Ekibi: Aslı Erdem, Meltem Merve İmamoğlu, Neslihan İmamoğlu, Neslihan Şık, Sibel Senyücel
Dijital Kreatif Teknoloji: ADAM Creative (Onur Acun, Özge Şener)

Daima en iyiyi ve en yeniyi üretmeyi amaçlayan Hitit Seramik, yayın hayatına gelişerek, büyüyerek devam eden Hitit Seramik MOD ile “MOD”unu seçmek isteyenlere ilham kaynağı olmayı hedefliyor.

Hitit Seramik MOD‘u incelemek için: http://www.hititmod.com/