(Bien)’den “Salvo Plus” Serisi…

Bien, yenilikçi bakış açısıyla geliştirdiği Salvo Plus serisi ile kullanıcılara banyolarında renkli ve dikkat çekici tasarımlar sunuyor.

Lavabo bataryası, banyo bataryası, eviye bataryası, duş başlığı ve duş kolonu olmak üzere geniş bir ürün seçkisine sahip Salvo Plus, matt black, rose gold, siyah rose gold ve gold gibi farklı alternatiflerde renk seçenekleri sunuyor. Salvo Plus serisi, estetik görünümünün yanında fonksiyonelliği ile de öne çıkıyor. Dayanıklı malzemelerle üretilen ve uzun ömürlü bir kullanım sunan seri, farklı ihtiyaçlara yanıt veren yaratıcı çözümler vadediyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.bienseramik.com.tr


Bien 
Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alan Bien, tasarımdaki öncü kimliğiyle de dikkat çekmektedir. Ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuar, banyo mobilyası ve banyo aksesuarları yer alan Bien, üretimini Bilecik ve Bozüyük’teki fabrikalarında yapmaktadır. Yeni yatırımlarla 1 milyon adet/yıl seramik sağlık gereçleri üretim kapasitesi, armatür üretim tesisi ve tamamlayıcı ürünler üretim tesislerini faaliyete geçiren Bien, yılda 51 milyon m2’nin üzerinde üretim kapasitesine sahiptir. Bien, yurt içinde 100’ü aşkın yetkili satıcısı, 3.500’ü aşkın satış noktasında tüketicilerle buluşmaktadır. 6 kıtada 95’i aşkın ülkeye ihracat yapan Bien tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile Türk standartlarına uygun olarak üretmektedir. Entegre Yönetim Sistemi’ni kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını alan Bien, aynı zamanda gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında “Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü” (Authorised Economic Operator) sertifikasını almaya da hak kazanmıştır.