(Bticino)’dan Akıllı Termostat: “Smarther with Netatmo”

Bticino, “Smarther with Netatmo” akıllı termostat ile evden uzakta sıcaklığı yönetebilme imkânı sunuyor. Dahili Wi-Fi özelliği bulunan ürünün Home + Control uygulamasıyla kullanıcılar konfor odaklı programlarını oluşturabiliyor. 

Bticino’nun “Smarther with Netatmo” termostat ürünü, kişi nerede olursa olsun ısıtma veya soğutmayı uzaktan yönetmeyi mümkün kılıyor. Home + Control uygulaması ile haftalık program oluşturma, tüketim kontrolü ve süreli kontrol sağlayan termostat, Wi-Fi özelliği ile akıllı telefon üzerinden kontrol edilebiliyor. Ürünün bu özellikleri ile ortamdaki sıcaklık derecesi takip edilerek, anında ya da zaman ayarlı sıcaklık kontrolü yapılabiliyor ve tüketim değerleri izlenerek tasarruf edilebiliyor. Beyaz, siyah ve kum beji renkleri bulunan “Smarther with Netatmo”, farklı kullanıcı zevklerine göre tasarım seçenekleri sunuyor.

Apple Siri, Google Assistant ve Amazon Alexa ile uyumlu çalışabilen “Smarther with Netatmo”, sesli komut özelliği ile kolay kullanım imkânı sunarken, konuma göre çalışma seçeneği ile hiçbir işlem yapmaya gerek kalmadan uygun ortam sıcaklığı vadediyor. Birden fazla akıllı telefon ve kullanıcı tarafından erişilebilen Home + Control uygulaması, aynı evde birden fazla termostatı kontrol etme imkânı tanıyor. İçerisindeki verileri BTicino Bulut sistemine aktaran “Smarther with Netatmo”, kişisel verileri ve işlevleri koruma altına alarak güvenli bir kullanım sunuyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.bticino.com.tr


Bticino 
1948’de kurulan Bticino, endüstriyel gelişmeleri yakından takip ederek çağdaş elektrik ihtiyaçları konusunda ürün ve sistemler üretmeye başlamıştır. 1989 yılında Legrand Grubu’na dahil olan İtalya merkezli elektrik ürünleri üreticisi Bticino, marka kimliğini geleneksel İtalyan tasarımının teknoloji ve sistem entegrasyonu yaklaşımı üzerine konumlandırmaktadır. Bticino, konut, ev otomasyonu ve interkom sistemlerinde yenilikçi, elektrik altyapı ve tesisatında öncü bir markadır. İtalyan tasarımı ve  teknolojinin buluştuğu Bticino; yaşam, çalışma ve üretim alanlarına entegre olarak, enerji dağılımı, interkom, aydınlatma kontrolü, iklimlendirme, müzik yayın ve güvenlik konularında çözümler sunan üreticilerden biridir. Dünya çapında kalite anlayışını, esnekliği, yeniliği ve sürdürülebilir büyümeyi bir araya getiren Bticino, ürün yelpazesini sürekli geliştirmeyi hedeflemektedir.

Legrand Grup 
Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda faaliyet göstermektedir. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.