(Siesta Mobilya)’dan Yeni Sezona Yeni Ürünler…

Siesta Helen Bar Taburesi

Siesta Mobilya, “Paris Lounge koltuk”, “Paris mini sehpa” ve “Helen bar taburesi”nin 65 ve 75 cm seçeneklerinden oluşan dört yeni ürünüyle yeni sezon* hazırlıklarına başladı.

Beyaz, koyu gri, siyah, kum gri, zeytin yeşili ve marsala olarak her biri 6 farklı renk seçeneğine sahip Siesta Mobilya‘nın yeni ürünleri, iç ve dış mekânlarda kullanıma sunuluyor.

Polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen “Paris Lounge koltuk” ve “Helen bar taburesi”, tüm hava şartlarına uyumlu tasarımıyla yaz veya kış mevsimi fark etmeksizin tercih edilebiliyor. Kolay taşınabilirliği ve temizliği ile konfor sunan ürünler; çürümeye, paslanmaya, UV katkısı sayesinde renk solmalarına uzak oluşu dikkat çeken özellikleri arasında yer alıyor. Sezonun yeni ürünleri arasında yer alan “Paris mini sehpa” özel tasarımı ile ayak uzatma sehpası olarak da kullanılabilirken minimal yapısı ile de istenilen alana taşınabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.siesta.com.tr


Siesta 
1978 yılında lşılplast Plastik Sanayii ve Ticaret A.Ş olarak kurulan marka, 1987 yılında Türkiye’nin ilk plastik mobilya üretimine başlayarak, bugün merkezi Büyükçekmece’de 50.000 m2’lik alanda faaliyetlerine devam ediyor. İhracatta gerçekleştirdiği atılımlarla, AB ülkeleri başta olmak üzere Amerika ve Avustralya kıtalarına ulaşan Siesta, ürünlerin %85’ini ihraç ediyor. Türkiye’de farklı bölgelerde yer alan satış noktaları ve fabrikası üzerinden ürünlerini tüketicileriyle buluşturuyor.


*Siesta Mobilya’nın yeni ürünleri Aralık ayı tarihi itibariyle raflarda olacak.