(Kale Banyo)’dan Yeni Ürün Koleksiyonu: “Mood”

Banyo mobilyası, lavabosu ve klozeti ile aynı tasarım diline sahip bütünsel bir seri olarak üretilen Kale Banyo’nun yeni ürün koleksiyonu “Mood”, kullanıcılara yüksek konfor deneyimi, tasarruf ve hijyen sunuyor.

Mat Siyah/ Pasifik A renkleriyle öne çıkan “Mood” serisi, 65 cm, 80 cm ve 100 cm’lik ebatlarıyla farklı büyüklükteki banyolar için tercih edilebiliyor. Koleksiyon, fonksiyonel boy dolabı ve çekmece ya da raf alternatifli yan dolabı ile geniş depolama alanı imkânı veriyor.

Suya ve buhara karşı dayanıklılık gösteren durabad kaplaması ile uzun ömürlü kullanım sunan “Mood” serisi, Mood 2.0 etajerli lavabosuyla banyolarda hijyeni ve fonksiyonelliği bir arada vadediyor.

Mood 2.0 SmartYıkama Klozet; 2,5/4 litre su harcayan tasarruflu yıkama seçeneği ve kanalsız yapısıyla tasarruflu ve konforlu bir kullanım amaçlıyor. Ultra slim yapısı ve yavaş kapanan tak- çıkar sistemi ile temizliği kolaylaştırmaya çalışan SmartKapak özellikli klozet kapağı ile banyolara fonksiyonellik katıyor. Mood 2.0 tüm klozet, lavabo ve klozet kapakları ise SmartHijyen özelliği ile ürünlerin içerisinde yer alan gümüş iyonları sayesinde bakteri oluşumunu engellemeyi hedefleyerek banyolara hijyen sunuyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.kale.com.tr