(GROHE) Geniş Renk Yelpazesiyle Kişisel Banyo Tasarımları Sunuyor!

GROHE geniş renk yelpazesi ile kullanıcılara kişisel banyo tasarımları sunuyor. Yenilikçi kaplama ve Fiziksel Buhar Biriktirme (PVD) teknolojileri ile uzun ömürlülük vadeden GROHE, tüm ürün kategorilerinde eşleşen renk seçenekleri ile uyumlu banyo konsepti oluşturma imkânı veriyor.

GROHE, “SuperSteel”den “Cool Sunrise”a, “Warm Sunset”ten “Hard Graphite”e kadar farklı renk yelpazesindeki ürünleri için havacılık ve uzay endüstrisinde kullanılan Fiziksel Buhar Biriktirme (PVD) teknolojisini kullanıyor. İlk adım olan ön işlemde, bileşenler temizleniyor ve plastik bileşenlerin gazdan arındırma işleminden geçtiği bir fırında ısıl işleme tabi tutuluyor. İkinci adımda PVD kaplama uygulanıyor. Bu işlem yüksek vakumlu bir ortamda gerçekleşiyor ve üç adımdan oluşuyor: İlk adımda alt tabaka tekrar temizleniyor sonra temel kat uygulanıyor ve bu işlemi boya katı uygulaması takip ediyor. PVD işlemi, galvanizli yüzeylere göre üç kat daha sert ve çizilmeye karşı on kat daha dayanıklı yüzeyler elde edilmesini sağlıyor. Bu süreç aynı zamanda GROHE‘nin daha geniş bir renk yelpazesi sunmasına olanak tanıyor.

GROHE, profesyonel portföyü için “Phantom Black” adlı yeni bir renk sunuyor. Lake kaplama tekniği sayesinde, tüm GROHE “Phantom Black” ürünleri, toz boya ile işlenmiş siyah varyantlara kıyasla korozyona, solmaya ve çizilmelere karşı dayanıklı olacak şekilde geliştiriliyor. Ayrıca, “Phantom Black” görünür parmak izlerine karşı koruyucu bir özellik sunarak daha az temizlik ve bakım vadediyor.

GROHE Renk Koleksiyonu‘nun yanı sıra yeni “Phantom Black”, uzun ömürlü koordineli bir tasarım konsepti sağlamak için bataryalar, duşlar, termostatlar, sifon plakaları (parlak siyah varyantlar olarak da mevcut) ve aksesuarlar dahil olmak üzere tüm banyo kategorilerinde yer alıyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.grohe.com/en


GROHE 
GROHE, 2014 yılından bu yana öncü tesisat ve konut malzemeleri üreticisi LIXIL’in marka portföyünün bir parçasıdır. Her GROHE ürünü, “Pure Freude an Wasser- Gerçek Su Keyfi” deneyimi sunabilmek için kalite, teknoloji, tasarım ve sürdürülebilirlik marka değerlerinin temelinde hizmet vermektedir. Marka, seçkin portföyleri GROHE QuickFix, GROHE Professional ve premium alt markası GROHE SPA ile yaşamı iyileştiren çözümler ve hizmetler sunmaktadır. Tüm GROHE ürünleri, profesyonel iş ortakları ve birbirinden farklı hedef kitlelerin kendine özgü ihtiyaçlarına cevap vermektedir.