“Inspiration x İstanbul” 11-12 Ekim Tarihlerinde Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde Düzenlenecek!

Tasarım, dekorasyon, mimari dünya ile sektör paydaşlarını bir araya getirecek “Inspiration x İstanbul”, 11-12 Ekim tarihlerinde Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde düzenlenecek.


“Inspiration x İstanbul”
Şimdi ve Gelecek – Now and Future

Katılım:
Çevrim İçi Katılım Formu
Tarih:
11-12 Ekim 2023
Yer:
Skyland HOM Dekorasyon Merkezi


Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’nde “Şimdi ve Gelecek – Now and Future temasıyla düzenlenecek iki günlük resmi programda; sektördeki yeni trendler başta olmak üzere farklı bakış açıları, çok yönlü olarak paneller, atölyeler ve özel konuşmalar ile aktarılacak. Bunların yanında özel sergiler de gerçekleştirilecek ve yaratıcı trend alanları oluşturulacak. Bunun yanında yapay zeka ve sanal gerçeklik gibi günümüz teknolojisinin sektöre yansıması da yine sektör profesyonelleri tarafından çok yönlü olarak tartışılacak.

Inspiration x İstanbul, tasarım, dekorasyon ve mimari yaklaşımlarda geçmişin izlerinin bugüne yansımasına kadar pek çok konuyu gündeme getirmeye hazırlanırken, panelistler ve özel konuşmacılar geleceğin yaşam alanlarına yenilikçi bakış açılarıyla şekil verecekler. Retorik ve çağdaş yaklaşımlarıyla günümüz ve gelecek trendlerinin belirleyicisi olan isimler arasında yer alan  mimar, iç mimar, tasarımcı ve sanatçılar aynı zamanda Inspiration x İstanbul’da sektörel gelişmeleri de farklı bakış açılarıyla masaya yatıracaklar.

Inspiration x İstanbul’a panelist ve konuşmacı olarak mimarlar; Burak Pekoğlu, Emre Kuzlu, Erhan Sağır, Can Tamirci, Gökhan Avcıoğlu, Görkem Volkan, Gürhan Bakırküre katılırken, iç mimarlar ise şu isimlerden oluşacak; Atilla Kuzu, Derya Toros, Esat Fişek, Esra Kazmirci, Renda Helin ve Sefer Çağlar.

Etkinlikte ayrıca; Ressam Devrim Erbil, Dokuma Sanatçısı Fırat Neziroğlu, Dijital Sanatçı Hakan Yılmaz, Fütürist ve Köşe Yazarı Levent Erden, Yazar Yekta Kopan ve Mertcan Özen de özel konuşmacı olarak yer alacak.

25 yıldır dekorasyon ve tasarım sektörünün profesyonellerini ağırlayan Maison&Objet fuarı bu yıl ilk kez düzenlenen Inspiration x İstanbul etkinliğinin özel konuğu olacak. Fuarın direktörlerinden Fleur Vanbésien ve Virginie Perez Vacher, Maison&Objet deneyimlerini ve dekorasyon sektörünün yönünü nasıl gördüklerini katılımcılara aktaracaklar.

Katılım ve ayrıntılı bilgi için: www.inspirationxistanbul.com