(Kale)’den “Lüks Kartlı Kilit Serisi”…

Sektörde 70 yıldır faaliyet gösteren Kale Kilit, otellerde ve kartlı geçiş talep edilen her yerde kartlı kilit teknolojileri ile üst düzey güvenlik vadediyor. Tasarımı ve estetik yapısı ile de öne çıkan ürünler, etkili güvenlikte gelinen son teknolojiyi sergiliyor.

Güvenlikle ilgili her alanda entegre ürün ve hizmetler sunan Kale Kilit, otellerde, hastanelerde, yurtlarda ve daha pek çok yerde güvenlik seviyesini yükseltme ihtiyacı duyan kullanıcılarına kartlı kilitleri sunuyor.

Kale Kilit‘in kompakt ve çağdaş tasarımla geliştirdiği “Lüks Kartlı Kilit Serisi”nde mifare teknolojisi ile yüksek güvenlikli temassız geçiş özelliği bulunuyor. Montajı ve kurulumu ile pratik bir kullanım sunan lüks seri kartlı kilitler, çelik gövdesi ile uzun ömürlü bir kullanım vadediyor. Deforme olmayan sağlam materyaller sayesinde güvenliği maksimum düzeyde tutmayı amaçlıyor. Güvenlik özelliklerinin yanı sıra minimalist tasarımı ile öne çıkan “Lüks Kartlı Kilit Serisi”, estetik tasarımı ile dikkat çekiyor. Işıklı ve sesli uyarı, zorlamalara karşı koruma ve gizli barel özellikleriyle yeni seri, 1000 adede kadar kayıt tutma olanağı sağlıyor. Dört adet 1,5 V alkalin pil ile çalışan kartlı kilit düşük pil seviyesinde sesli uyarı da vererek kullanıcıları uyarıyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.kalekilit.com.tr/tr