Dünya Kapı ve Pencere Sektörü Kayseri’de Buluşacak!

Nobel Expo Fuarcılık A.Ş. tarafından KAPSİAD ve Kayseri OSB iş birliği ile düzenlenen “KAPEX Anadolu Kapı, Pencere ve Aksesuarları Fuarı”, 13 – 16 Eylül tarihleri arasında Kayseri’de sektör temsilcilerini bir araya getirecek.


“KAPEX Anadolu Kapı, Pencere ve Aksesuarları Fuarı”

Tarih: 13 – 16 Eylül 2023
Yer: OSB Uluslararası Fuar Merkezi, Melikgazi / Kayseri


“KAPEX Anadolu Kapı, Pencere ve Aksesuarları Fuarı”; geniş ürün yelpazesi, yenilikçi tasarımları, rekabetçi fiyatları ve ulaşım kolaylığı ile yapı sektöründe nitelikli bir ticaret platformu olmayı amaçlıyor. Kayseri’nin OSB Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan fuarda, yeni pazarlara ihracat fırsatlarının yaratılması hedefleniyor. 20 bin m²’lik alanda, 100’ün üzerinde firma ve 200’ün üzerinde markanın katılımı ile gerçekleşecek fuarı ziyaret edenler arasında Türkiye Müteahhitler Odası, TMMOB meslek odaları şubeleri, müteahhitlik firmaları, inşaat ve GYO şirketleri, mimarlar, iç mimarlar, kapı pencere bayileri, hırdavatçılar, inşaat malzemesi toptancıları, yapı marketler, TOKİ ve tedarikçi müteahhit şirketleri, nalburiyeler, STK’lar, sektörel ve ulusal basın temsilcileri yer alıyor.

Fuarda aynı zamanda alım heyetleri kapsamında 36 ülkeden gelen alıcılar ağırlanırken katılımcı firmalar ile uluslararası alıcılar arasında ikili iş görüşmeleri başlatılacak. B2B ikili iş görüşmeleri; Almanya, Azerbaycan, BAE, Bahreyn, Bosna Hersek, Cezayir, Dominik, Fas, Filistin, Gürcistan, Hırvatistan, Hollanda, Irak, İsrail, Katar, Kazakistan, Kenya, Kosova, Kuveyt, Libya, Lübnan, Makedonya, Mısır, Nijerya, Özbekistan, Rusya, Sırbistan, Slovenya, Sudan, Suriye, Suudi Arabistan, Tacikistan, Tunus, Umman, Ürdün, Yunanistan’ dan gelen alıcı firmalar ile gerçekleşecek. KAPEX 2023’te firmalar, geniş yelpazeye sahip ürünlerini sergileyecek. Fuar; Kapı üreticileri, kapı aksesuar üreticileri ve ithalatçıları, kapı otomasyon ve kontrol sistemleri üreticileri ve ithalatçıları, kapı sistemleri ve mekanizmaları üreticileri ve ithalatçıları, kapı yan sanayi firmaları, pencere firmaları, pencere profil ve profil işleme firmaları, pencere sistemleri ve mekanizmaları üreticileri ve ithalatçıları, pencere yan sanayi firmaları, pencere izolasyon malzemeleri ve kimyasalları, pencere cephe sistemleri, profil işleme, pencere üretim makineleri ve yedek parça firmaları gibi tüm sektörleri tek çatı altında bir araya getirecek.

Nobel Expo Fuarcılık A.Ş. tarafından Kayseri OSB iş birliği ile düzenlenen “KAPEX Anadolu Kapı, Pencere ve Aksesuarları Fuarı”nı destekleyen kuruluşlar arasında ise; Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kayseri Kocasinan Belediyesi, Kayseri Melikgazi Belediyesi, Kayseri Ticaret Odası, Kayseri Sanayi Odası, KOSGEB ve KAPSİAD yer alıyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.kapexfair.com