“212 Photography Istanbul” 5 Ekim’de Başlıyor!

Altıncı yıl programını, 5 – 15 Ekim 2023 tarihleri arasında gerçekleştirecek olan 212 Photography Istanbul, fotoğrafın yanı sıra farklı disiplinlerin de yer aldığı kapsamlı programıyla sanatseverleri İstanbul’un farklı rotalarında ağırlamaya hazırlanıyor.


“212 Photography Istanbul”
Etkinlik

Tarih: 5 – 15 Ekim 2023
Yer:
Yapı Kredi bomontiada – Akaretler – MSGSÜ Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi – St. Benoît Kilisesi – Taksim Sanat – Institut Français – Müze Gazhane – Yeldeğirmeni Sanat – Moda İskelesi – Soho House – Akbank Sanat – İstanbul Kitapçısı – Büyükdere 35 – Anna Laudel, Fotoğrafevi – Noks Art Space
Katılım: Ücretsiz, Davetiye Gerekli


“Şehrin Festivali” 212 Photography Istanbul, altıncı senesinde katılımcılara hem programıyla hem de mekânlarıyla kapsamlı bir keşif rotası sunacak. Sergilerin yanı sıra atölye, söyleşi, film gösterimleri, konserler, performans gibi pek çok farklı disiplini programında yer veren festivalin bu yılki rotasında ziyaretçiler, İstanbul’un her iki yakasında şehrin 20’ye yakın farklı noktasında festival programını takip edebilecek.

Festivalin 6. yılında İstanbul’un iki yakasına yayılan programın ana mekânları Yapı Kredi bomontiada, Akaretler, MSGSÜ Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi, St. Benoît Kilisesi, Taksim Sanat, Institut Français, Müze Gazhane, Yeldeğirmeni Sanat, Moda İskelesi, meydanlar ve kamusal alanlar, Soho House, Akbank Sanat, İstanbul Kitapçısının yanı sıra paralel sergilerle birlikte Büyükdere 35, Anna Laudel, Fotoğrafevi, Noks Art Space yer alacak.

212 Photography Istanbul’un sergi mekânlarına ücretsiz giriş yapabilmek için web sitesi üzerinden davetiyeyi indirebilir ve festival programına dair ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.