(Vaillant)’tan Yeni Akıllı Oda Termostatı: “myVAILLANT Smart”

Vaillant tasarruf, konfor ve teknolojiyi özdeşleştirdiği yeni ürünlerini pazara sunmaya devam ediyor. Kombi, kazan ve ısı pompası sistemlerinin uzaktan kontrol edilebilmesini sağlayan internet erişim modülünü fonksiyonel ve estetik bir tasarımla geliştiren Vaillant, yeni oda termostatı myVAILLANT Smart’ı tüketicileriyle buluşturdu.

Vaillant ürün gamının en yeni üyesi olan “myVAILLANT Smart” akıllı oda termostatı, myVAILLANT App yeni mobil uygulaması ile kolay kullanım, konfor ve tasarruf avantajlarını bir arada sunuyor. Kablosuz bağlantı olanağına sahip olan “myVAILLANT Smart”, ortam sıcaklığının kullanıcı tarafından internet üzerinden akıllı telefon ve tablet cihazları aracılığıyla isteğe göre ayarlanmasına da olanak sağlıyor.

“myVAILLANT Smart”; ortam sıcaklığını sürekli takip etme, ısıtma sisteminin ve kullanım suyu sıcaklığının anlık kontrolü, zaman programı ve olası cihaz arızaları durumunda bilgilere uzaktan erişme gibi gelişmiş özellikleri bir arada sunuyor. Ürün, aynı zamanda kombi gidiş suyu sıcaklığının ve sistemde mevcut ise boyler sıcaklığının takibi gibi birçok işlemin akıllı cihaz üzerinden yapabilmesine olanak veriyor.

Oda sıcaklığını ayarlama gibi tüm temel işlevler için kontrol paneline de sahip olan “myVAILLANT Smart” oda termostatı; uyumlu cihazlarla birlikte kullanıldığında, enerji tüketim verilerini kolayca takip edebilme, internet üzerinden hava durumu göstergesi, ortamdaki nemi ölçümleme gibi imkânları barındırıyor. Kablosuz, modülasyonlu ve myVAILLANT App uygulaması ile uzaktan kontrol imkanı sağlayan “myVAILLANT Smart” oda termostatı, Vaillant’ın tüm kombileriyle uyumlu olarak geliştirildi.

Apple HomeKit ve Amazon Alexa ile uyumlu
Yenilikçiliği ve fonksiyonelliği bir arada sunan Vaillant, “myVAILLANT Smart”ın gelişmiş teknolojisi, akıllı ev cihazlarının kontrolünü sağlayan Apple HomeKit ve Amazon Alexa ile uyumluluk gösteriyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.vaillant.com.tr