(Geberit)’ten “CleanLine50” Duş Kanalı…

Geberit, Red Dot Tasarım Ödülü sahibi “CleanLine50” duş kanalı, duş yüzeyinin genişliğine göre ayarlanabilen yapısı ve kolay temizlik sunan özelliği ile kullanım konforu sunuyor.

Kullanıcı beklentilerini güncel tasarım trendleriyle buluşturmayı amaçlayan Geberit’in minimalist yapısıyla öne çıkan “CleanLine50” duş kanalı, farklı banyo tipleri ile birlikte kullanılabiliyor. “2023 Red Dot Tasarım Ödülü” ve Alman sıhhi ticaret fuarı ISH‘nin “Design Plus” inovasyon ödülünün de sahibi olan “CleanLine50”, duş alanındaki suyu gidere tahliye eden entegre eğimiyle kullanıcılara konfor sunuyor. Üç santimetre genişliği ve asimetrik drenaj kanalı ile dikkat çeken bir görünüm sunan “CleanLine50”, duş alanının genişliğine göre ayarlanabiliyor.

Geberit “CleanLine50” duş kanalının sahip olduğu entegre eğim, montaj işlemlerinde kolaylık vadediyor. 10 mm yüksekliğe sahip “CleanLine50”, bu özelliği ile büyük yüzey alanına sahip karolarla da birlikte kullanım sunuyor. Geberit’in Ecodesign ilkesine uygun olarak geliştirilen “CleanLine50”, önceki modele göre daha ince yapıya sahip olduğu için yaklaşık yüzde 50 daha hafif yapısıyla öne çıkıyor.

“CleanLine50” duş kanalında yer alan sızdırmazlık keçesi, su hasarı riskini en aza indirmeyi amaçlıyor. Kolay kurulum ve güvenli sızdırmazlık sunan, yüksek kaliteli estetiğinin yanı sıra kolay temizlenme özelliğine de sahip “CleanLine50”, kir ve bakterilerin birikmesini önleyen pürüzsüz yüzeyi ile banyolarda üst düzey hijyen vadediyor. Yenilikçi tasarımıyla dikkat çeken ürünün tarak parçası, tasarımı sayesinde kolaylıkla çıkarılıp, hızlı bir şekilde durulanabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.geberit.com.tr


Geberit
Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, 1905 yılında ahşap dış kaplamalı ilk rezervuarı çalışır hale getirerek ve 1912 yılında patentini alarak tüm dünyada faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat sektörünün lideri konumundadır. Sıhhi tesisat ve vitrifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’da hemen hemen tüm ülkelerde sektör lideri olarak varlığını devam ettiren Geberit 4 tanesi denizaşırı ülkelerde olmak üzere 26 üretim tesisine sahiptir. Genel merkezi İsviçre’de, Rapperswil-Jona’da bulunan şirket, yaklaşık 50 ülkede sayıları 12.000’i bulan çalışanıyla 2022 yılında 3,4 milyar CHF ciro elde etmiştir. Geberit hisseleri SIX Swiss Exchange’de işlem görmektedir ve 2012 yılından bu yana SMI’nın (Swiss Market Index) bir parçasıdır.