(VitrA)’dan Yeni Koleksiyon: “Origin Classic”

VitrA’nın banyo koleksiyonlarıyla uyumlu armatür, duş sistemleri ve aksesuarlardan oluşan “Origin Classic”, ince hatlarıyla dikkat çekiyor.

VitrA Tasarım Ekibi’nin imzasını taşıyan “Origin Classic”in farklı renk ve kullanım alternatifleri, banyoların kişiselleştirilmesine alan açıyor. Geniş ürün yelpazesiyle bütünsel bir tasarıma olanak tanıyan koleksiyondaki armatürlerin kumanda kolu, ürünün hassasiyet ve yumuşaklığını uzun süre korumayı amaçlıyor. Seramik kaplı özel kartuşu sayesinde ince gövdeye sahip armatürler, dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım sunarken, kolay montaj aparatı ise kısa sürede pratik kurulum olanağı sağlıyor.

“Origin Classic”in krom, soft bakır, fırçalı altın ve mat siyah seçeneklerinden oluşan renkleri, uzun yıllar dayanıklılık vadediyor. Koleksiyondaki armatürlerde, her lavabo tipine göre farklı yükseklik seçenekleri bulunuyor. Sabunluktan havluluğa, askılıktan diş fırçalığına, bataryadan duş başlığına kadar her ürün, aynı tasarım diliyle birbirine uyum sağlıyor. VitrA “Origin Classic”, yıkanma alanları için de banyo, küvet ve duş bataryalarını solo ve ankastre seçenekleriyle sunuyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.vitra.com.tr