(Günsan)’dan Doğadan İlham Alan Seri “Visage Amazon”…

Günsan Visage Akcaağac Anahtar

Günsan’ın doğadan ilham alarak tasarladığı “Visage Amazon” serisindeki anahtar prizleri, evini yenilemek isteyenlere farklı renk alternatiflerinde sunuluyor.

Günsan’ın ahşap malzemelerden tasarlanan “Visage Amazon” serisi, doğal yapısıyla yaşam alanlarının değişimine katkı sunuyor. Seride; Ceviz, Kiraz, Meşe ve Akçaağaç olmak üzere doğaya ait farklı desenlerde anahtar ve priz çeşitleri yer alıyor. Her ev stiliyle uyumlanabilecek şekilde tasarlanan seri, doğanın atmosferini evlere yansıtmayı amaçlıyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.gunsanelectric.com


Günsan
1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.