(Siesta Mobilya)’dan Koltuk ve Sandalyeler…

Siesta Helen Sandalye

Sandalyelerden koltuklara, sehpalardan şezlonglara kadar pek çok farklı ürünü özel koleksiyonlarla sunan Siesta Mobilya, 2023 yazında renkli tasarımlarını kullanıcılarla buluşturuyor.

Polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilen Siesta’nın dış mekân koltuğu “Pacific Koltuk”, istiflenebilmesi, doğal renkleri ve kendine özgü tasarımıyla dikkat çekiyor. Serge Ferrari Batyline kumaş ile hafif, dayanıklı ve estetik bir tasarım sunan koltuk, serinin diğer ürünleri ile takım olarak da kullanılabiliyor.

Parizyen stilde bir dekorasyon için anahtar ürünler arasında yer alan “Paris Koltuk”, sezonun öne çıkan renkleri arasında yer alan Marsala, beyaz, koyu gri, kum gri, siyah ve zeytin yeşili gibi seçenekler sunuyor. 2023’ün Marsala rengi ile bütünleşen tasarıma sahip “Helen Sandalye” ise bahçelere dikkat çekici bir görünüm kazandırmaya yardımcı oluyor.

Siesta Mobilya, “Tropic Şezlong”un tasarımında dayanıklılığı ile öne çıkan Batyline Duo kumaşını kullanıyor. Ürünün kumaşı güneşe karşı dayanıklılığı, değişebilmesi ve esneme yapmaması ile dikkat çekiyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.siesta.com.tr