(Kärcher)’den Konforlu Sulama İşlemi için Bahçe Hortumu…

Almanya merkezli temizlik teknolojileri şirketi Kärcher’in PrimoFlex® güvencesiyle ile ürettiği “HOSE 3/4″ – 25 M” bahçe hortumu, bahçeler için akıllı sulama yöntemini sunuyor.

Basınca dayanıklılığı ile öne çıkan Kärcher PrimoFlex® “HOSE 3/4″ – 25 M” Bahçe Hortumu, kullanıcılarına geniş bir çalışma alanı yaratıyor. Ürün, küçük alanlardan büyük alanlara ve bahçelere kadar sulama yapmak için ideal bir çözüm sunuyor. 3 katlı bahçe hortumunun güçlendirilmiş kılıfı ürünün dayanıklılığını artırıyor. Kullanıcı sağlığını da dikkat çeken ürün; ftalat, kadmiyum, baryum ve kurşun gibi maddeler içermiyor. Farklı hava koşullarında da dayanıklılık vadeden Kärcher PrimoFlex® Bahçe Hortumu, eksi 20 dereceden 65 dereceye kadarki tüm sıcaklıklarda kullanılabiliyor. Ürünün UV korumalı dış katmanı hortumun malzemesini koruyor ve şeffaf iç katman da hortumun içinde mantar oluşmasını önlemeyi amaçlıyor. Dayanıklı yapısıyla öne çıkan ürün esnekliğiyle de bahçe sularken dolaşma olmadan konforlu kullanım kolaylığı vadediyor.

Kullanıcılar ürün ile birlikte hortum ve bahçe aksesuarlarının yer kaplamaması için Kärcher’in “HR 7.315 Premium Hortum Makarası” gibi ürünlerini de tercih edebilir. Mobil veya sabit kullanım sağlayan ürün, bahçe için kompakt bir sulama çözümü sağlayabilir. Çıkarılabilir tambur, püskürtme boruları, nozullar ve sprey tabancaları gibi aksesuarlar kolayca depolayabilir ve bahçe hortumunuzu istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Kärcher PrimoFlex® “HOSE 3/4″ – 25 M Bahçe Hortumu” ve “HR 7.315 Premium Hortum Makarası” markanın konsept mağazalarından, bayilerinden temin edilebilir veya www.karcher.com.tr adresinden sipariş verilebilir.


Kärcher 
1935 yılında Almanya’da Alfred Kärcher tarafından kurulan KÄRCHER, temizlik makine, ekipman ve aksesuarlarının yanı sıra temizlik kimyasalları ve deterjanları üretmektedir. 80 ülkede, 150 şirketi, 15 bini aşkın çalışanı ile KÄRCHER, bugün tüm dünyada hem profesyonel kullanıcılara hem de ev kullanıcılarına yenilikçi temizlik çözümleri sunmaktadır. Ürün geliştirmeden ambalajlamaya, üretim faktörlerinden çevreye kadar sürdürülebilir bir yönetim anlayışı benimseyen KÄRCHER, bu çerçevede tüm ürünlerinde enerji verimliliğine, daha az plastik veya alüminyum kullanımına önem vermektedir. Özellikle profesyonel segmentteki ürünleri daha az su ve elektrik tüketimi, daha az atık su üretimi, daha sessiz çalışma gibi özelliklere sahip KÄRCHER’in yüksek verimli, uygulamaya özel ve çevre dostu deterjanları ise biyolojik olarak parçalanarak atık su kirliliğini azaltmaktadır.