(Kale Kilit)’ten Yeni Mobil Uygulama: “Kale Kilit Global”

Kilitten çelik kapıya, çelik kasadan pencereye ve elektronik kilit sistemlerine kadar birçok güvenlik çözümünü bir arada sunan Kale Kilit, yurt dışı hedef pazarlarına yönelik hazırladığı yeni mobil uygulaması olan “Kale Kilit Global”i kullanıcılarıyla buluşturuyor.

“Kale Kilit Global” uygulaması ile kullanıcılara kendi kataloglarını yaratma, uygulama üzerinden tüm ürünleri keşfetme, teknik detaylarını inceleme, kutu barkodlarını tarayarak ürüne dair bilgilere erişme ve soru sormaya kadar pek çok kolaylık sunuyor. Kale Kilit, dijitalleşen dünyanın değişen güvenlik beklentilerine yanıt verebilmek ve global olarak da güvenliği en üst düzeye çıkartmak amacıyla “Kale Kilit Global” uygulamasını tüketiciler ile buluşturuyor. Kullanıcılarına Kale ürünlerinin hepsini tek bir uygulamada keşfetme imkânı sunan marka, uygulama ile müşteri deneyimini üst düzeye taşımayı hedefliyor.

Kullanıcılar Kendi Kataloglarını Yaratabiliyor
Tüketicilerin ürünlere bakıp fotoğraflarını ve teknik detaylarını inceleyebildikleri “Kale Kilit Global” uygulaması, aynı zamanda kullanıcılara ürün hakkında soru sorup yanıt alma fırsatı da sunuyor. Uygulama üzerinde beğendikleri ürünleri favorilere alabilen kullanıcılar, ilgilendikleri ürünleri koleksiyona ekleyebiliyor ve böylece kendi kataloglarını yaratabiliyor. Kutu barkodlarını tarayarak, ürüne dair bilgilere erişilmesini de sağlayan uygulama, Kale Kilit ile ilgili tüm bilgilere ve duyurulara da ulaşmaya imkân tanıyor. Kale Kilit, uygulama sayesinde birçok coğrafyada ulaşılır olmayı ve tüketici beklentilerine hızlı yanıt vermeyi amaçlıyor.