(Themore Concept)ten Banyolar için Ergonomik Tasarımlar…

Themore Concept, 16 farklı tasarımı ile kullanıcılara konforlu ve fonksiyonel banyo alanları vadediyor. Yaz mevsiminde banyolarını yenilemek isteyenler için lake ve doğal ahşap ürünler öne çıkarken, daha işlevsel hale getirmek için iç hacmi geniş dolap tasarımları dikkat çekiyor.

Themore Concept, banyolarda farklı beklentiler ve zevklere yönelik bir tasarım koleksiyonu sunuyor. Yazın atmosferini banyoya taşımak için mobilyalarda açık renkler tercih edilirken, yüzey malzemelerinde ise lake ve ahşap olan ürünler seçiliyor. Ahşapla kombin yapılan Themore Concept tasarımları, banyolara doğal bir dokunuş katmayı amaçlıyor. 

Banyoyu hem estetik hem de kullanışlı hale getirmek için pratik ve yaratıcı depolama alanları öne çıkıyor. Tüm kişisel bakım ürünleri ile havludan temizlik malzemelerine pek çok eşyanın saklanabildiği dolaplar ve çekmece içi düzenleyiciler, özellikle küçük banyolar için oldukça öneriliyor. Bunun yanı sıra yer tasarrufu sağlayan ve içinde kirli sepeti bulunan aydınlatmalı dolaplar da tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Ayrıntılı bilgi için: themore.com.tr


Themore Concept 
Themore Concept Aydın Astim Organize Sanayi Bölgesinde 17.000 m² kapalı alanda, tam otomasyona sahip seri imalat yöntemini kullanarak ve tümüyle CNC makine parkuru ile mutfak, banyo, kapı, dolap, gardırop ve dekorasyon ürünleri üreten bir firmadır. Themore Concept ürün çeşitliliği, kalite anlayışı, yüksek üretim kapasitesi ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Aydın, İzmir, Bodrum ve Kuşadası’nda 4 büyük fabrika merkez satış mağazası, aynı zamanda Bodrum, Manisa, Muğla, Datça, Gaziantep, Erzincan ve Aydın/Didim’de bayileri bulunmaktadır. Markanın yurt dışında Fransa, Makedonya, Umman ve Pakistan’da mevcut satış noktaları yer almaktadır.