(Geberit)’ten Kişiselleştirilebilir Kumanda Kapakları: “Sigma21” ve “Sigma50”

Geberit, “Sigma21” ve “Sigma50” kumanda kapaklarının kişiselleştirilebilir özelliği ile banyolara dikkat çekici bir görünüm sunuyor.

Doğada olan renkleri kumanda kapaklarıyla kullanıcısına yansıtmak için alternatifler sunan Geberit; mevsim çiçeklerinin desenini, bir şehrin siluetini ya da kullanıcısının beğendiği herhangi bir dokuyu banyosuna taşıyabilmesine olanak sağlıyor. Mekânsal tasarıma zamansız ve daha kişisel bir form sunan Geberit, “Sigma21” ve “Sigma50” kumanda kapaklarıyla banyosuna kendi dokunuşunu bırakmak isteyenlere kapsamlı seçenekler sunuyor.

İstenen bir yüzey veya ilgi çekici bir desene uygun şekilde kişiselleştirilebilen Geberit kumanda kapakları, kullanıcısının tercih ettiği renkle banyoya uygulanırken üzerine farklı dokudaki yüzeylerin uygulanabilmesine de imkân veriyor. Geberit’in klasikleri arasına giren kumanda kapağı “Sigma21”, çinko dökümden yapılmış ana gövdesi ile uzun yıllar kullanım ömrü sunuyor. 26 renk seçeneğine sahip “Sigma21”de yer alan ve su tasarrufu sağlayan çift kademeli yıkama, doğal kaynakları koruma konusunda günlük yaşamda önemli bir rol oynuyor. Cam, arduvaz, seramik veya ahşap yüzeyler için kolay monte etme imkânı sunan “Sigma21”, banyoları daha kişiselleştirilmiş bir yaşam alanına dönüştürmeyi amaçlıyor.

29 renk seçeneğine sahip kumanda kapağı “Sigma50” ise dayanıklı çinko dökümden yapılmış taban plakası ile estetik bir görünüm sunuyor. Cam, arduvaz, plastik, metal veya ahşap yüzey alternatiflerine sahip “Sigma50” farklı banyo duvarlarına kolay bir uyum sunarken çift kademeli yıkama sistemi de su tasarrufunda öne çıkıyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.geberit.com.tr


Geberit
Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, 1905 yılında ahşap dış kaplamalı ilk rezervuarı çalışır hale getirerek ve 1912 yılında patentini alarak tüm dünyada faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat sektöründe öne çıkan bir konumdadır. Sıhhi tesisat ve vitrifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’da hemen hemen tüm ülkelerde varlığını sürdüren Geberit, 4 tanesi denizaşırı ülkelerde olmak üzere 26 üretim tesisine sahiptir. Genel merkezi İsviçre’de, Rapperswil-Jona’da bulunan şirket, yaklaşık 50 ülkede sayıları 12.000’i bulan çalışanıyla 2022 yılında 3,4 milyar CHF ciro elde etmiştir. Geberit hisseleri SIX Swiss Exchange’de işlem görmektedir ve 2012 yılından bu yana SMI’nın (Swiss Market Index) bir parçasıdır.