(Themore Concept)’ten Geniş Aileler için “Luke” Mutfak Modeli!

Themore Concept’in geniş aileler için tasarladığı “Luke” modeli, daha büyük saklama alanları, ayrıntılı dolap bölmeleri, geniş ve ferah tezgâh yapıları sunuyor.

Themore Concept, lake boyalı, 22 mm kalınlığındaki estetik kapak çerçeveleri ile sofistik bir tasarıma sahip “Luke” mutfak modelinde, her zevke uygun renk ve tasarım alternatifleri kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Açık ve kapalı raf sistemleriyle “Luke”, mutfaklardaki depolama alanları için de kullanışlı ve çok yönlü bir tasarım olarak öne çıkıyor.

“Luke” modeli her döneme uygun bir tasarım arayışında olanlar için sunuluyor. “Luke” ve “Luke Wood” olmak üzere iki modelden oluşan seri, ahşap görüntüsü ve düz renk seçeneği ile geleneksel ve modern görünümü birleştirerek özgün bir tasarım anlayışı amaçlıyor.

Ayrıntılı bilgi için: themore.com.tr


Themore Concept 
Themore Concept Aydın Astim Organize Sanayi Bölgesinde 17.000 m² kapalı alanda, tam otomasyona sahip seri imalat yöntemini kullanarak ve tümüyle CNC makine parkuru ile mutfak, banyo, kapı, dolap, gardırop ve dekorasyon ürünleri üretmektedir. Themore Concept ürün çeşitliliği, kalite anlayışı, yüksek üretim kapasitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Hali hazırda Aydın, İzmir, Bodrum ve Kuşadası’nda 4 büyük fabrika merkez satış mağazası, Bodrum, Manisa, Muğla, Datça, Gaziantep, Erzincan ve Aydın / Didim’de bayileri, yurt dışında da Fransa, Makedonya, Umman ve Pakistan’da satış noktaları bulunmaktadır.